ГРАНІТИ ЖИТОМИРЩИНИ
Фактична адреса:
79035, м. Львів, вул. Півколо, 14
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ГРАНІТИ ЖИТОМИРЩИНИ

ГРАНІТИ ЖИТОМИРЩИНИ
Фактична адреса:
79035, м. Львів, вул. Півколо, 14
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ГРАНІТИ ЖИТОМИРЩИНИ
Фактична адреса:
79035, м. Львів, вул. Півколо, 14
Телефони:

Діяльність

Фото — ГРАНІТИ ЖИТОМИРЩИНИ - Розробка 3D проектів.
- Виготовлення та встановлення пам’ятників.
- Виготовлення пам’ятників за власним проектом чи фотографією.
- Гравірувальні роботи.
- Демонтаж з вивезенням старих пам’ятників.
- Послуги художника.
- Фотокераміка.
- Надписи на табличках з нержавіючої сталі.
- Порізка каменю.
- Художня вирізка каменю.

Інформація

Виробництво надгробків - це різновид художнього оформлення каменю по спеціалізованим технологіям. Наші майстри зможуть втілювати в камені скорботу і гіркоту втрати, створювати такі види надгробків, які символізують вічну пам’ять про покійних.

Пам’ятники на кладовищі, ціни яких залежать від характеру виконання, відрізняються матеріалами і технологіями, які застосовуються для їх створення. Таким чином, створення рішень у вигляді скульптурного комплексу з натурального каменю є досить трудомістким процесом, який вимагає участі справжніх професіоналів.

Виготовлення надгробних пам’ятників нерідко пов’язано з ручною обробкою матеріалів, що вимагає постійної уваги з боку майстра. Під його вмілими руками безформна кам’яна брила поступово стає виразним і лаконічним скульптурним монументом. У нас можна ознайомитися з багатьма прикладами таких художніх рішень, які представляють собою бюст покійного або фігуру ангела.

Виготовлення пам’ятників і надгробків - це створення не тільки стандартних ритуальних виробів, а й справжніх витворів мистецтва. У нас можна зробити замовлення комплексу у вигляді стели з використанням скульптурних зображень. Не секрет, що лише деякі клієнти можуть придбати дорогі елітні пропозиції, вартість яких може бути досить високою.
Разом з тим для вшанування пам’яті близьких людей зовсім не обов’язково купувати особливі ексклюзивні моделі. Виготовлені з декоративного бетону чи штучного каменю надгробки характеризуються невисокою ціною і унікальністю виконання. Наші фахівці підберуть саме той різновид оформлення, який буде повною мірою задовольняти пропонованим вимогам.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 16:00
Оновлення даних: 12.01.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.