Універсальний львівський довідник

BIG BEN, КУРСИ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Адреса:
79019, м. Львів, просп. Чорновола, 67
Телефон основний:
(096) 2813206
Телефони:
(067) 3747105, (032) 2340801

Про компанію

Керівник:
Кордіяка-Гончар Галина Йосипівна — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Надання секретарських послуг та послуг з перекладу
  • Надання інших комерційних послуг
  • Освіта дорослих та інші види освіти

Продукція, послуги:

Курси іноземних мов ”Big Ben”. пропонують Вам вивчення таких мов:
- англійська;
- польська;
- німецька;
- італійська;
- чеська;
- французька.

Можливі такі форми навчання:
- міні-групи (2-8 осіб в групі);
- індивідуальні заняття;
- корпоративні курси іноземних мов.

Додатково:
- консультації з питань навчання за кордоном;
- підготовка та реєстрація до здачі іспитів IELTS та TOEFL;
- підготовка до ЗНО;
- підготовка до здачі іспиту з польської мови на сертифікат у Польщі;
- допомога у формуванні документів для подачі у навчальні заклади Польщі;
- консультація та допомога у отримані документів на постійне місце проживання у Польщі для громадян польського походження.

Також ми можемо допомогти Вам отримати Карту поляка.
Закінчити курси польської мовиу Львові – це лише 50 відсотків успіху, щоб отримати Карту Поляка. Інші - 50 відсотків - це успішно пройдена співбесіда у польському консульстві. В нас розроблена програма занять скерованих власне на вирішення успішного проходження співбесіди у польському консульстві.
Ми допоможемо Вам здобути знання в області культури, історії, географії, економіки Польщі.

Якщо ви поставили собі за мету отримати вищу освіту в Польщі, але не знаєте з чого почати і який вибрати ВУЗ, наші викладачі зарадять Вам у цьому. Єдиною умовою вступу до польського вузу є знання польської мови і культури - і на наших курсах ми Вам у цьому допоможемо. Вам підготують необхідні документи для вступу. У нас ви дізнаєтесь про специфіку освіти в Польщі, про культуру, звичаї і свята.

Дошкільна підготовка «ПТАШЕНЯТА» - це кваліфіковані викладачі, сучасна методика, захоплюючі та цікаві заняття, які включають в себе такі напрямки:
- розвиток мовлення;
- математика;
- логіка;
- англійська мова;
- безкоштовні факультативи з французької, польської або німецької мов.

Також ми надамо якісні та професійні послуги перекладу:
- усні і письмові переклади;
- переклади відео та аудіо матеріалів;
- синхронні переклади;
- підготовка матеріалів до друку з різноманітної тематики;
- переклад ділових документів, заповнення анкет;
- надаємо перекладацькі послуги для забезпечення успішного проведення різноманітних заходів.
- нотаріальне завірення документів.

Рекламна інформація:

У наш час знання іноземної мови відкриває перед людиною досить широкі перспективи. Зокрема чим більше мов ви знаєте, тим вищі ваші шанси будь-де: на ринку праці, в подорожах, у спілкуванні з цікавими людьми з будь-якого куточку світу. У сучасному житті закінчити курси іноземних мов не тільки дозволяє людині почуватися більш успішною, але й з легкістю руйнує кордони та робить світ довкола цікавішим.

На курсах іноземних мов ”Big Ben” у захоплюючій, ненав’язливій формі Ви засвоїте необхідний граматичний і лексичний матеріал, дізнаєтеся багато цікавого про країни і про іноземні мови. Мінімальне використання української мови дозволить Вам швидше навчитися говорити і думати іноземною мовою!

Наші викладачі розробили ефективні програми курсів іноземної мови для кожного рівня.

Під час навчання ми часто влаштовуємо тематичні вечори, присвячені іноземним фільмам, виставам, музиці, живопису, моді.

Навчайтеся на наших курсах іноземних мов - і світ іноземної культури відкриється Вам!

Ключові слова:

дошкільна підготовка, отримати карту поляка у львові, навчання за кордоном, курси іноземної мови, підготовка до зно, незалежне тестування, курси польської мови, курси німецької мови, курси італійської мови, курси чеської мови, курси французької мови, підготовка до незалежного тестування, англійська, польська, німецька, італійська, чеська, французька мова, переклад текстів, зовнішнє незалежне тестування, зовнішнього незалежного тестування, переклад з англійської, польської, німецької, італійської, чеської, французької, переклади усно, переклади письмово, переклад відео, аудіо матеріалів, аудіовізуальний переклад, синхронний переклад, переклад ділових документів, діловий переклад, заповнення анкет, нотаріальне завірення документів, нотаріальний переклад, заняття в групі, підготовка ielts, іелтс, toefl, тоефл, корпоративні курси, бізнес курси, мова у бізнесі, для бізнесу, intermediate, pre-intermediate, upper-intermediate, advanced, англійська для новачків, навчання дітей, підготовка дитини до школи, англійська для дітей, вивчення мови з нуля, мова з нуля, podstawowy a1, sredni ogolny b1, samodzielny b2, zaawansowany c1, biegly c2, principianti, intermedio, post- intermedio, avanzato, інтенсивний курс, курси мов для компаній, пришвидшене навчання, англійська мова для початківців, рання англійська, індивідуальне заняття, групові заняття, підготовки дошкільнят, підготовка дітей до школи, підготовка до початкової школі, підготовка до школи математика, дитячі центри розвитку, заняття для дошкільнят, заняття з дітьми, дитячі заняття, заняття з підготовки до школи, дошкільне навчання дітей, дошкільна освіта дітей, курси мов, курси іноземних мов, школа англійської мови, мовні школи, як швидко вивчити англійську, інтенсив курси, вчимо англійську мову, індивідуальні курси, центр вивчення іноземних мов, прискорений курс англійської мови, найкращі курси англійської мови, англійська курси, курс навчання англійської мови, сучасна англійська, іноземні мови курси, курси навчання англійській мові, навчальні центри, мовні курси, курси для дітей, дитячі курси, переклади, школа іноземних мов, вивчення іноземних мов, інтенсивні курси англійської мови, викладач англійської мови, курси англійської мови для дітей, курси ділової англійської, вивчити англійську мову, репетитор, вчитель іноземних мов, бігбен, біг-бен, біг бен, викладаємо англійську, перекласти на англійську, ПМЖ в Польщі

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2483810101

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 21:00
Вівторок:
від 10:00 до 21:00
Середа:
від 10:00 до 21:00
Четвер:
від 10:00 до 21:00
П'ятниця:
від 10:00 до 21:00
Субота:
від 10:00 до 21:00
Неділя:
від 10:00 до 21:00

Службова інформація

Дата перевірки:
16.05.2018