Універсальний львівський довідник

АВТО СТАНДАРТ ГРУП, ТОВ

Фактична адреса:
79000м. Львів
Телефон основний:
(032) 2974828
Сайт:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Акамуляторні батареї. Моторні Оливи

Рекламна інформація:

Авто Стандард Груп ”(АСГ) - група компаній, яка успішно працює на ринку автотоварів України вже більше 15 років. Завдяки команді кваліфікованих фахівців і великому практичному досвіду роботи, сьогодні група компаній АСГ є одним з найбільших дистриб’юторів автотоварів в Україні.

”Авто Стандард Груп” співпрацює з більш ніж 70 постачальниками та виробниками автотоварів з Європи, Азії, СНД, і України. У портфель входять такі групи товарів як масла і автохімія, акумулятори, автозапчастини та аксесуари. Прямі контракти гарантують високу якість продукції, що поставляється, і дозволяють підтримувати при цьому розумний рівень цін. Клієнтами АСГ є оптові компанії, торговельні мережі, роздрібні торгові точки, СТО, АЗС, АТП, промислові та комерційні підприємства. Зокрема, нашими покупцями є мережі ОККО, Лукойл, Укрнафта, WOG, БРСМ-Нафта, КЛО, Епіцентр, Ашан, Фреш та Екомаркет.

У компанії є два головних офісу у м. Київ та м. Львів, а також мережа регіональних складів по всій території України. АСГ володіє великим автопарком вантажних автомобілів, за допомогою якого для зручності наших партнерів ми здійснюємо доставку товару безпосередньо в кожну торгову точку України, включаючи всеукраїнські мережі супермаркетів і автозаправних станцій.

Високі стандарти ведення бізнесу є невід’ємною частиною цілей і завдань, які ставить перед собою АСГ. ”Авто Стандард Груп” - це динамічно розвивається компанія, основними пріоритетами діяльності якої є впровадження передових стандартів менеджменту, технологій складської роботи і транспортування вантажів.

Одним з головних конкурентних переваг АСГ є група фахівців, що мають великий досвід роботи в автомобільній галузі. Висока технічна оснащеність і професійний рівень підготовки співробітників, забезпечує їх узгоджену спільну роботу та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Вибравши ”Авто Стандард Груп”, Ви отримаєте надійного партнера, сильними сторонами якої є оперативність і повнота виконання замовлень, своєчасна доставка і злагоджена робота торгового персоналу.

Службова інформація

Дата перевірки:
23.11.2015