Універсальний львівський довідник

АРЕЙ, СПОРТИВНИЙ КЛУБ

Фактична адреса:
79053м. Львів, вул. Володимира Великого, 55б
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Клуб карате-до «Арей» заснований в 1999 році в м. Львові у формі обласної громадської організації. На даний момент у секціях клубу тренується понад 60 спортсменів. Основний стиль карате-до, який вивчається у клубі - Шотокан, заснований видатним японським майстром Гичин Фунакоши. Основний спортивний напрямок - версія WKF.
Основною метою створення клубу є підготовка спортсменів для участі в змаганнях міського, обласного, національного та міжнародного рівнів а також у Чемпіонатах Європи та Світу; об’єднання зусиль тренерів, суддів та спортсменів м. Львова щодо розвитку та популяризації карате та філософії, а також пропаганда здорового способу життя в цілому.

Рекламна інформація:

Клуб «Арей» є членом Української Федерації Карате УФК та Всеукраїнської федраціі Шотокан карате-до SKI-Ukrainе.
Заняття в секціях ведуть досвідчені тренери, які отримали відповідну міжнародну атестацію. Інструктори клубу систематично приймають участь у національних і міжнародних семінарах під керівництвом японських майстрів Хірокацу Канадзава, Манабу Мурокамі та інших. Кожне літо «Арей» проводить навчально-тренувальні збори в Карпатах, де спортсмени не тільки опановують премудрощі бойового мистецтва, але й вивчають історію та традиції рідного краю мандруючи по горах.

Три рази на рік клуб виступає організатором Першості Шкільної Ліги карате м. Львова, Кубку Шкільної Ліги карате Львівської області та «Новорічного турніру клубу« Арей »за версією WKF. Дані турніри є найбільшими дитячими змаганнями Львова та Львівської області за версією WKF.

Атестація на пояси ведеться за програмою SKIF (Shotokan Karate International Federation), яка крім екзаменаційних вимог класичних шкіл Шотокан передбачає відмінну фізичну підготовку.

Службова інформація

Дата перевірки:
20.02.2018