Контакти

Фактична адреса:
79016, м. Львів,
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ПРОКРЕДИТ БАНК, МЕРЕЖА ВІДДІЛЕНЬ, ПАТ

Контакти

Фактична адреса:
79016, м. Львів,
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79016, м. Львів,
Телефони:

Діяльність

Надійний німецький банк, який надає безмежні можливості для ведення бізнесу в Україні і за її межами.

Повний спектр банківських послуг: кредитування приватних і юридичних осіб; обслуговування корпоративних клієнтів; цілодобове здійснення необхідних банківських операцій; інтернет-банкінг; депозитні і партерські програми; платіжні картки VISA CLASSIC; міжнародні перекази коштів за фіксованим тарифом; комплексні пропозиції для бізнесу; підтримка аграріїв; зони самостійного сервісу; касово-розрахункове обслуговування клієнтів.

Інформація

Прокредибанк – частина материнської групи великих банків ProCredit Holding, який забезпечує ефективну діяльність і фінансову стабільність та безпеку своїх установ по цілому світі, а також реалізує інвестиційні проекти в країнах з перехідною економікою, тим самим сприяє їх розвитку і поліпшенню економічного клімату в країні.

Основна ціль діяльності Промкредитбанку – кредитування мікро-, малого- і середнього бізнесу, аграрних господарств і приватних осіб, розширення соціально-економічної інфраструктури в регіонах і надання населенню зрозумілих і надійних банківських продуктів.

Рівень надійності Прокредитбанку продемонструвало міжнародна рейтингова агенція Fitch Ratings (Лондон), коли надала йому максимально високу оцінку рейтингу і найкращий прогноз його діяльності в майбутньому.

У Східній Європі банк представлений в таких країнах, як Боснія і Герцеговина, Молдавія, Косово, Сербія, Грузія, Македонія і Румунія та інших.

Керівництво Прокредитбанку здійснюється Правлінням банку і контролюється Наглядовою Радою, в яку входять два незалежних експерти, а також представники материнського холдингу і німецького державного банку розвитку KfW.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
2001

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:30
Вівторок:
09:00 — 17:30
Середа:
09:00 — 17:30
Четвер:
09:00 — 17:30
П'ятниця:
09:00 — 17:30
Оновлення даних: 16.02.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.