Універсальний львівський довідник

ПРОКРЕДИТ БАНК, МЕРЕЖА ВІДДІЛЕНЬ, ПАТ

Фактична адреса:
79016м. Львів, вул. Шевченка, 28
Телефон основний:
(0800) 500990

Про компанію

Рік заснування:
2001

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Комерційні банки
  • Інші види грошового посередництва
  • Надання кредитів

Продукція, послуги:

Надійний німецький банк, який надає безмежні можливості для ведення бізнесу в Україні і за її межами.

Повний спектр банківських послуг: кредитування приватних і юридичних осіб; обслуговування корпоративних клієнтів; цілодобове здійснення необхідних банківських операцій; інтернет-банкінг; депозитні і партерські програми; платіжні картки VISA CLASSIC; міжнародні перекази коштів за фіксованим тарифом; комплексні пропозиції для бізнесу; підтримка аграріїв; зони самостійного сервісу; касово-розрахункове обслуговування клієнтів.

Рекламна інформація:

Прокредибанк – частина материнської групи великих банків ProCredit Holding, який забезпечує ефективну діяльність і фінансову стабільність та безпеку своїх установ по цілому світі, а також реалізує інвестиційні проекти в країнах з перехідною економікою, тим самим сприяє їх розвитку і поліпшенню економічного клімату в країні.

Основна ціль діяльності Промкредитбанку – кредитування мікро-, малого- і середнього бізнесу, аграрних господарств і приватних осіб, розширення соціально-економічної інфраструктури в регіонах і надання населенню зрозумілих і надійних банківських продуктів.

Рівень надійності Прокредитбанку продемонструвало міжнародна рейтингова агенція Fitch Ratings (Лондон), коли надала йому максимально високу оцінку рейтингу і найкращий прогноз його діяльності в майбутньому.

У Східній Європі банк представлений в таких країнах, як Боснія і Герцеговина, Молдавія, Косово, Сербія, Грузія, Македонія і Румунія та інших.

Керівництво Прокредитбанку здійснюється Правлінням банку і контролюється Наглядовою Радою, в яку входять два незалежних експерти, а також представники материнського холдингу і німецького державного банку розвитку KfW.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
21677333

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 17:30
Вівторок:
від 09:00 до 17:30
Середа:
від 09:00 до 17:30
Четвер:
від 09:00 до 17:30
П'ятниця:
від 09:00 до 17:30

Службова інформація

Дата перевірки:
02.09.2017