Універсальний львівський довідник

АВТОШАНС +, АВТОСЕРВІС

Адреса:
79039, м. Львів, вул. Шевченка, 154В
Телефон основний:
(096) 4705063
Телефони:
(032) 2336038
Факс:
(032) 2337096

Про компанію

Керівник:
Роман Орестович — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

► Шини та Диски

► СТО
- 3D Геометрія;
- заміна мастил;
- підбір запчастин;
- ремонт ходової;
- ремонт електрики;
- ремонт двигуна.

► Шиномонтаж
- легкові;
- мікроавтобуси;
- ТІР;
- ремонт покришок;
- рихтування коліс;
- фарбування дисків;
- зварювання дисків;
- реставрація дисків;
- накачування шин азотом.

► Пінна мийка

Рекламна інформація:

Компанія «Автошанс +» займається продажем і установкою шин та дисків з 2000 року. За більш ніж десять років роботи ми напрацювали багатий досвід, встановили найновіше обладнання, що дозволяє нам надавати послуги швидко і якісно. Шини і диски будь-якої конфігурації, асортименту та відмінної якості – ось надійний бар’єр на шляху поганої погоди, розбитих доріг і непередбачених критичних обставин. Шини у Львові продають багато, але надійність надає тільки «Автошанс +».

«Автошанс +» реалізує продукцію, зі свого власного складу з реальними адресами. Ми працюємо виключно в рамках закону і керуємося законом про захист прав споживача. Це – гарантія того, що Ви не придбаєте “кота в мішку”.

Низькі ціни: Ми можемо похвалитися по-справжньому низькими цінами на представлену продукцію, так як є дилерами провідних виробників, всесвітньо відомих в автомобільній галузі. У нашому склад – магазині ціни значно нижче, більшості фірм займаються продажем шин, дисків, коліс і т.д. При цьому вся наша продукція піддалася сертифікації, пройшла ретельне тестування та випробування, тому ми з належною гордістю можемо заявити, що пропонуємо, на Львівському ринку, тільки високоякісний товар.

Широкий асортимент експонованих товарів: У нашому магазині завжди в наявності великий вибір автомобільних дисків, шин, коліс і т.д. Так як маємо більше тридцяти фірм – постачальників товарів, і виробників. Ми без проблем підберемо товар, не залежно від року випуску і марки автомобіля. У нашому асортименті є продукція як іноземного, так і вітчизняного виробництва. Наша продукція розрахована на самого різного споживача, з урахуванням побажань усіх власників авто.

Консультації фахівців: Важливий плюс в сфері послуг нашої кампанії. Адже саме наш професійний персонал допоможе та підскажуть. І навіть в телефонному режимі висококваліфіковані фахівці допоможуть підібрати необхідний товар і дадуть відповідь на будь-які додаткові запитання.

Ключові слова:

сто діагностика, зимові шини, автомобільні шини, ремонт автомобіля, діагностика автомобілів, 3d 3д геометрія, авто ремонт, автомийка, автомобільний сервіс, автосервіси львова, аргонова зварювання, балансування коліс, бортування авто коліс, вантажна шина на рульову вісь, вантажний шиномонтаж, демонтаж вантажних коліс, діагностика і ремонт двигуна, діагностика ходової частини, заміна мастил, заміна шин, запчастини для іномарок, зварювання дисків, зварювання легкосплавних дисків аргоном, зимова шина для легкових автомобілів, зимові шини для вантажівок, зміна кутів розвалу-сходження, інструмент для автосервісу, каталог шин, кермові шини для вантажних автівок, купити шини, легкові зимові шини, легкові колеса, літні автошини, літні шини львів, літня асиметрична шина, літня шина для дощу, львів шини авто, магазин запчастин, автозапчастини, маслозаміна, автомобільне масло, заміна масла, мийка авто, мийка для бусу джипів позашляховиків, монтаж легкових коліс, накачування шин азотом, нешипована зимова гума, колеса на зиму, підбір автозапчастин для вантажівок, підбір запчастин, підбір шин, пінна мийка, послуги автосервісу, послуги шиномонтажу львів, продаж автозапчастин, продаж шин, регулювання кутів коліс, ремонт двигуна, ремонт електрики авто, ремонт електроніки автомобіля, ремонт покришок, ремонт проколів прорізів шин, ремонт ходової частини, ремонт шин, реставрацію покришок, реставрація дисків, рихтовка дисків, рихтування коліс, спортивна шина, сто львів, тір tir, універсальна шина, установкою сходу-розвалу коліс, усуненню порушень розвалу-сходження, фарбування дисків, фрикційна шина, швидкісна шина, шини та диски, шино монтаж, шиномонтаж, шиномонтаж балансування, шиномонтаж для мікроавтобусів, шиномонтажі львова, шиномонтажні послуги, монтаж шин, бортування, балансування легкових і вантажних коліс, рихтування дисків, накачування шин азотом, зварювання легкосплавних дисків, зварювання аргон

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 22:00
Вівторок:
від 08:00 до 22:00
Середа:
від 08:00 до 22:00
Четвер:
від 08:00 до 22:00
П'ятниця:
від 08:00 до 22:00
Субота:
від 08:00 до 22:00
Неділя:
від 08:00 до 22:00

Службова інформація

Дата перевірки:
27.09.2018