Контакти

Фактична адреса:
79017, м. Львів, вул. Зелена, 89
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЧАРІВНИЙ ЗАМОК, ЦЕНТР ДИТЯЧОГО РОЗВИТКУ

Контакти

Фактична адреса:
79017, м. Львів, вул. Зелена, 89
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79017, м. Львів, вул. Зелена, 89
Факс:

Діяльність

Пропонуємо індивідуальні та групові заняття з дітьми віком від 1,5 до 7 років: ранній розвиток малят; музика, ритміка; акторська майстерність; інтелектуальний розвиток; англійська мова; творча майстерня; підготовка до школи; малювання на воді та піску; консультації професійного психолога.

Досвідчені педагоги Центру працюють по затвердженим методикам, що складають цілісну систему розвитку вихованців і дозволяють виявити потенційні можливості кожної дитини.

Інформація

«Чарівний замок» - це центр розвитку дитини, де досвідчені педагоги займаються раннім розвитком дошкільнят і підготовкою їх до школи. Він працює з 2010 року і за цей час став достойною альтернативою традиційним закладам дошкільної освіти.

Методики, які використовуються в Центрі, відповідають вимогам Міністерства освіти та науки України (методики М. Монтессорі, Нікітіних, М. Зайцева). Вони направлені на ранній гармонійний розвиток дітей, виявлення їх природніх здібностей, прищеплення нових навичок спілкування і взаємодії з ровесниками, наставниками, носіями іноземних мов, а також підготовку до навчання в школах.

Наші вихованці навчаються креативно мислити, розвивають естетичне чуття, мають можливість відчути свою схильність до різних форм самовираження – від фізичних вправ до малювання. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного.

У центрі працює професійний психолог, який надає консультації дітям та батькам, виявляє причини конфліктів і проблем у сімейних стосунках, з’ясовує передумови їх виникнення і варіанти вирішення.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Кузнєцова Світлана Василівна — директор
Рік заснування:
2010

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 19:00
Вівторок:
10:00 — 19:00
Середа:
10:00 — 19:00
Четвер:
10:00 — 19:00
П'ятниця:
10:00 — 19:00
Оновлення даних: 17.01.2018 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.