Універсальний львівський довідник

ЧАРІВНИЙ ЗАМОК, ЦЕНТР ДИТЯЧОГО РОЗВИТКУ

Фактична адреса:
79017м. Львів, вул. Зелена, 89
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Керівник:
Кузнєцова Світлана Василівна — директор
Рік заснування:
2010

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пропонуємо індивідуальні та групові заняття з дітьми віком від 1,5 до 7 років: ранній розвиток малят; музика, ритміка; акторська майстерність; інтелектуальний розвиток; англійська мова; творча майстерня; підготовка до школи; малювання на воді та піску; консультації професійного психолога.

Досвідчені педагоги Центру працюють по затвердженим методикам, що складають цілісну систему розвитку вихованців і дозволяють виявити потенційні можливості кожної дитини.

Рекламна інформація:

«Чарівний замок» - це центр розвитку дитини, де досвідчені педагоги займаються раннім розвитком дошкільнят і підготовкою їх до школи. Він працює з 2010 року і за цей час став достойною альтернативою традиційним закладам дошкільної освіти.

Методики, які використовуються в Центрі, відповідають вимогам Міністерства освіти та науки України (методики М. Монтессорі, Нікітіних, М. Зайцева). Вони направлені на ранній гармонійний розвиток дітей, виявлення їх природніх здібностей, прищеплення нових навичок спілкування і взаємодії з ровесниками, наставниками, носіями іноземних мов, а також підготовку до навчання в школах.

Наші вихованці навчаються креативно мислити, розвивають естетичне чуття, мають можливість відчути свою схильність до різних форм самовираження – від фізичних вправ до малювання. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного.

У центрі працює професійний психолог, який надає консультації дітям та батькам, виявляє причини конфліктів і проблем у сімейних стосунках, з’ясовує передумови їх виникнення і варіанти вирішення.

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 19:00
Вівторок:
від 10:00 до 19:00
Середа:
від 10:00 до 19:00
Четвер:
від 10:00 до 19:00
П'ятниця:
від 10:00 до 19:00

Службова інформація

Дата перевірки:
17.01.2018