Універсальний львівський довідник

СОФІЯ, ТАКСІ

Фактична адреса:
79034м. Львів, вул. Буйка, 2
Телефон основний:
(097) 2432243
Телефони:
(093) 2472247, (093) 2432243
Факс:
(050) 2472247

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Широкий спектр послуг таксі за низькими цінами для приватних та корпоративних клієнтів: виїзд на певний час за попереднім викликом; послуга «від дверей до дверей»; трансфер; зустріч приїжджих на вокзалі/в аеропорті; доставка покупок з магазинів та аптек; доставка пакунків; супровід ділових зустрічей та урочистих церемоній; виїзд за місто; очікування клієнта; таксі-евакуатор; таксі-каністра; групові перевезення мікроавтобусами; корпоративні картки; та інше.

Для постійних пасажирів надаються знижки. Для користувачів, що уклали договір про обслуговування, передбачені додаткові послуги і спеціальні ціни.

Рекламна інформація:

Софія-таксі – перевізник з багаторічним досвідом, який користується бездоганною репутацією в споживачів і лідирує в місцевих професійних рейтингах. Це безпечне економ таксі з найкращими цінами.

Компанія надає вичерпний перелік послуг таксі для приватних осіб і укладає договори про обслуговування з корпоративними клієнтами. Доставка пасажирів, товарів, пакунків, транспортний супровід ділових чи урочистих заходів, групові перевезення по місту і за його межами, евакуація транспортних засобів і забезпечення пальним у непередбачені й ситуації – ці та багато інших сервісів доступні за низькими цінами для жителів і гостей Львова.

Софія-таксі пропонує широкий вибір авто різного класу, якими керують лише професійні водії. Вони володіють достатнім досвідом водіння і навичками оптимізації заданих маршрутів, задля того, щоб скоротити шлях, обминути корки на дорогах і виконати перевезення максимально швидко. Всі пасажири Софія-таксі застраховані на час здійснення поїздки.

Всі машини мають відповідне ліцензування та довідки про регулярне техобслуговування, чисті та комфортні салони, відповідають сучасним стандартам комфорту і безпеки пасажирів.

Софія-таксі – вигідні тарифи на ідеальні поїздки!

Службова інформація

Дата перевірки:
02.09.2017