Універсальний львівський довідник

ШЕПТИЦЬКИХ, НВК, ШКОЛА-ГІМНАЗІЯ

Адреса:
79070, м. Львів, вул. Хоткевича, 16
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Рік заснування:
1991
Чисельність працівників:
50

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Освітній заклад, в якому надають якісну середню освіту гуманітарного спрямування: християнський нахил учбово-виховного процесу; денна форма навчання; кваліфіковані педагоги і персонал; інтерактивний спосіб передачі знань; індивідуальний підхід до кожного учня; взаємодія з батьками; відповідність приміщень санітарно-гігієнічним стандартам; сучасні меблі і медіа устаткування; комп’ютерне забезпечення; спільні проекти з католицькими школами-партнерами з Польщі та Словаччини.

Рекламна інформація:

Школа-гімназія «Шептицьких» - католицький освітній заклад, який здобув високий рейтинг в переліку, де представлені школи Львова. Він був створений в 1991 році, як приватна гімназія імені блаженних Андрія і Климентія Шептицьких, а в 2017 був переданий в комунальну власність і став називатися НВК «Школа-гімназія «Шептицьких».

Надання якісної середньої освіти – пріоритетне завдання школи, яке забезпечує кваліфікований колектив, що складається з досвідчених педагогів і обслуговуючого персоналу. Затишні класи гімназії обладнані зручними меблями і медіа устаткуванням.

Католицька гімназія – заклад, в якому учням прищеплюють християнські цінності і високі моральні стандарти. Навчальний процес сприяє всебічному розвитку особистості і направлений на виявлення природніх нахилів і талантів кожної дитини.

Про якість знань наших учнів свідчить той факт, що майже всі випускники Школи-гімназії «Шептицьких» продовжують навчання в ВИШах України та за кордоном.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 17:00
Вівторок:
від 09:00 до 17:00
Середа:
від 09:00 до 17:00
Четвер:
від 09:00 до 17:00
П'ятниця:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
20.12.2017