Контакти

Адреса:
79070, м. Львів, вул. Хоткевича, 16
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ШЕПТИЦЬКИХ, НВК, ШКОЛА-ГІМНАЗІЯ

Контакти

Адреса:
79070, м. Львів, вул. Хоткевича, 16
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
79070, м. Львів, вул. Хоткевича, 16
Телефони:

Діяльність

Освітній заклад, в якому надають якісну середню освіту гуманітарного спрямування: християнський нахил учбово-виховного процесу; денна форма навчання; кваліфіковані педагоги і персонал; інтерактивний спосіб передачі знань; індивідуальний підхід до кожного учня; взаємодія з батьками; відповідність приміщень санітарно-гігієнічним стандартам; сучасні меблі і медіа устаткування; комп’ютерне забезпечення; спільні проекти з католицькими школами-партнерами з Польщі та Словаччини.

Інформація

Школа-гімназія «Шептицьких» - католицький освітній заклад, який здобув високий рейтинг в переліку, де представлені школи Львова. Він був створений в 1991 році, як приватна гімназія імені блаженних Андрія і Климентія Шептицьких, а в 2017 був переданий в комунальну власність і став називатися НВК «Школа-гімназія «Шептицьких».

Надання якісної середньої освіти – пріоритетне завдання школи, яке забезпечує кваліфікований колектив, що складається з досвідчених педагогів і обслуговуючого персоналу. Затишні класи гімназії обладнані зручними меблями і медіа устаткуванням.

Католицька гімназія – заклад, в якому учням прищеплюють християнські цінності і високі моральні стандарти. Навчальний процес сприяє всебічному розвитку особистості і направлений на виявлення природніх нахилів і талантів кожної дитини.

Про якість знань наших учнів свідчить той факт, що майже всі випускники Школи-гімназії «Шептицьких» продовжують навчання в ВИШах України та за кордоном.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
1991
Кількість працівників:
50 чол.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:00
Вівторок:
09:00 — 17:00
Середа:
09:00 — 17:00
Четвер:
09:00 — 17:00
П'ятниця:
09:00 — 17:00
Оновлення даних: 05.04.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.