Універсальний львівський довідник

ПРАВОВИЙ РАДНИК, АДВОКАТСЬКЕ БЮРО, ПП

Фактична адреса:
79008м. Львів, вул. Галицька, 21
Телефон основний:

Про компанію

Керівник:
Кавун Валентин
Рік заснування:
1994

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Комплексна юридична допомога та захист прав та інтересів фізичних і юридичних осіб в Україні та за кордоном: захист в судах; підтримка в вирішенні спорів; підготовка договорів і контрактів; кваліфіковані консультації, аналітика ринку, організація аудиту; юридичний супровід інвестиційних проектів, операцій з куплі/продажу, реєстрації фірм та організацій; захист інтелектуальної власності; представництво клієнта в офіційних установах і органах.

Рекламна інформація:

Адвокатське бюро «Правовий Радник» було засноване в 1994 році і з того часу займається юридичною практикою. Послуги адвокатів – це ефективний захист інтересів і прав своїх клієнтів. Ними можуть бути приватні і офіційні особи, підприємства, установи, закордонні громадяни і компанії.

Колектив адвокатського бюро «Правовий Радник» складається з кваліфікованих адвокатів з задовільним досвідом роботи (юридична практика від 5 до 30 років), спеціалістів з прав людини - сертифікантів Міжнародного інституту з прав людини (Страсбург), ліцензованого аудитора і експерта з оцінки майна. Наші працівники володіють основними європейськими мовами, в тому числі сербською і хорватською.

Бюро заключило ряд договорів про партнерство з закордонними юридичними компаніями: «Andreas Thiele und Coll» (Німеччина), «Mazzocchi-Valenti» (Італія), «Ferreira da Conceicao, Menezes & Associados, R. L.» (Португалія), «Law Office» (Китай), юридичною фірмою Стефана Дуніковського (Франція) та іншими авторитетними юристами. Задля забезпечення належної якості юридичного супроводу господарських операцій договори про постійну співпрацю були укладені з Торгово-промисловими палатами міст Жешув та Краків (Польща).

«Правовий Радник» надає повний спектр адвокатських послуг і надає вичерпні консультації, які стосуються законодавства України та держав, де знаходяться партнери фірми.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 10:00 до 16:00

Службова інформація

Дата перевірки:
31.07.2019