Універсальний львівський довідник

ПОФАМ-УКРАЇНА, МЕДИЧНІ ТОВАРИ, МАГАЗИН

Фактична адреса:
79017м. Львів, вул. Вагилевича, 9, к. 2
Поштова адреса:
79017, м. Львів, вул. Вагілевича, 9/2
Телефон основний:

Про компанію

Рік заснування:
2002

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Прямі поставки якісного медичного обладнання і товарів медичного призначення від виробників з Польщі, Німеччини і США. Низькі ціни і висока якість.

Стомічне устаткування; комплексне оснащення для реабілітації після масектомії; протипролежневі матраци і подушки; інвалідні коляски; спецодяг для медперсоналу; діагностичне обладнання; засоби для паціентів з нетриманням сечі; ортопедичне взуття; та багато іншого.

Забезпечуємо товарами оптові склади, магазини медтехніки, аптеки, медичні установи. Приймаємо індивідуальні замовлення.

Рекламна інформація:

Компанія «Пофам Україна» - дочірнє підприємство польської фірми «Пофам Познань», яка має двадцятирічний досвід роздрібної та оптової торгівлі медичними засобами і устаткуванням в Європі і зараз успішно просуває товари польських, німецьких і американських виробників на український ринок.

Вам пропонують купити медичне обладнання польських брендів Maxima, Unity, Maria, Alles, Sonobax, німецького виробника For Life і американської фірми Rochester: однокомпонентні і двокомпонентні стомічні системи, перуки, протези, ортопедичні корсети і купальні костюми, витратні матеріали для проведення УЗД, стетоскопи, засоби для догляду за важкохворими і багато іншого.

Всі товари мають високу якість і функціональну ефективність, вони відповідно протестовані і сертифіковані.

Компанія «Пофам Україна» має своє офіційне представництво і два магазини у Львові, а також розвинену мережу регіональних офісів по всій країні.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
31.07.2019