ЛЕО-ВЕСТ ГРУП, ПП
Адреса:
79019, м. Львів, вул. Газова, 36/2, оф. 31
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЕО-ВЕСТ ГРУП, ПП

ЛЕО-ВЕСТ ГРУП, ПП
Адреса:
79019, м. Львів, вул. Газова, 36/2, оф. 31
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ЛЕО-ВЕСТ ГРУП, ПП
Адреса:
79019, м. Львів, вул. Газова, 36/2, оф. 31
Телефони:

Діяльність

Фото — ЛЕО-ВЕСТ ГРУП, ПП У нас ви можете скористатись наступними послугами:
- міжнародні перевезення вантажів;
- перевезення вантажів по Україні;
- автомобільні перевезення вантажів;
- морські контейнерні перевезення;
- брокерські послуги – митне оформлення товарів;
- перевезення негабаритної техніки та обладнання;
- перевезення наливних вантажів;
- складські послуги.

Інформація

Необхідно транспортувати вантаж по Україні чи за кордон оперативно, без жодних затримок та за доступними цінами? Просто зробіть один дзвінок у транспортну компанію ”Лео-Вест Груп” та озвучте ваші завдання. З цього моменту ваші турботи, повністю стають нашими.

”Лео-Вест Груп” - компанія, яка організовує перевезення повних, негабаритних, небезпечних (ADR всіх класів) і збірних вантажів, як на території всієї Європи, так і по Україні.

Звертайтесь до менеджерів нашої компанії, які допоможуть розрахувати вартість перевезення та проконультують по всіх питаннях, які Вас цікавлять.

Завдяки наявному арсеналу великого автопарку спеціалізованих автомобілів, широким угодам про партнерство з перевізниками, ми можемо організувати будь-які транспортні засоби та транспортувати будь-який вид вантажу незалежно від його розміру та ваги.

Ми надаємо справді якісні послуги, виконуємо всі необхідні етапи при завантаженні та розвантаженні товарів. Тому можете не хвилюватись щодо цілісності вашого вантажу, адже ми ретельно закріплюємо товари.

Довіряйте свій цінний вантаж професіоналам транспортної компанії ”Лео-Вест Груп”!

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 12.11.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

транспортна компанія львів, перевезення вантажів по україні, транспортні послуги, міжнародні перевезення вантажів, морські контейнерні перевезення, брокерські послуги, митне оформлення товарів, перевезення негабаритної техніки, перевезення негабаритного обладнання, перевезення наливних вантажів, складські послуги, вантажоперевезення вартість, повний супровід вантажів, внутрішні, міжнародні автомобільні перевезення ціни, транспортно-експедиційні послуги, замовити перевезення вантажу, доставка вантажів, лео вест груп, леовестгруп

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.