Універсальний львівський довідник

БОТАНІЧНИЙ САД ЛЬВІВСЬКОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Фактична адреса:
79010м. Львів, вул. Пекарська, 69
Телефон основний:
(032) 2786456

Про компанію

Керівник:
Гулько Ростислав Миколайович — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Територіально ботанічний сад розташований у м. Львові по вул. Пекарській, 73 і складається з двох земельних ділянок, загальною площею 1,5 га, на яких розміщені навчальний корпус ботаніки, оранжерея субтропічних і тропічних рослин, основні колекційні фонди рослин та дендропарк.

Колекцію ботанічного саду сьогодні складають понад 900 таксонів вищих рослин, з них рослини закритого ґрунту представлені 220 видами, що належать до 70 родин. Особливо важливим є продовження робіт зі збереженням рідкісних і зникаючих видів рослин - в умовах саду культивується 30 раритетних видів. Найбільш цінною та унікальною в ботанічному саду є колекція лікарських рослин, структурована за вмістом біологічно активних речовин.

Рекламна інформація:

Цікава і багата колекція рослин ботанічного саду приваблює розкішним цвітінням навесні, влітку і навіть восени; тішить вічнозеленим вбранням хвойних рослин, екзотичними трав”янистими багаторічниками. Серед них – підсніжники, проліски, еритронії, тиси, вейгели, гінкго дволопатеве, будлея Давида, свідина канадська та багато інших. Ростуть тут також екзотичні, рідкісні та зникаючі рослини з різних кліматичних зон Європи, Середземномор’я, Далекого Сходу, Південно-Східної Азії, Австралії, Нової Зеландії, Північної і Південної Америки: дурман індійський, дурман деревовидний, горицвіт весняний, діоскорея японська, маклея дрібноплода, барвінок рожевий, касія віргінська, вишня дрібнопильчаста (сакура), аралія маньчжурська, актинідія, катальпа та інші. Гордістю ботанічного саду є колекція деревовидних півоній різних кольорів, створена засновником ботанічного саду професором Т. Вільчинським.

Незважаючи на безліч проблем сьогодення, ботанічний сад є справжньою окрасою, зеленим оазисом, що росташувався у щільно забудованій частині міста. Флористичні багатства саду – це живе джерело, що збагачує і прикрашає наш край.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 17:00
Вівторок:
від 09:00 до 17:00
Середа:
від 09:00 до 17:00
Четвер:
від 09:00 до 17:00
П'ятниця:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
30.05.2018