Контакти

Фактична адреса:
79010, м. Львів, вул. Пекарська, 69
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

БОТАНІЧНИЙ САД ЛЬВІВСЬКОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Контакти

Фактична адреса:
79010, м. Львів, вул. Пекарська, 69
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79010, м. Львів, вул. Пекарська, 69
Телефони:

Діяльність

Територіально ботанічний сад розташований у м. Львові по вул. Пекарській, 73 і складається з двох земельних ділянок, загальною площею 1,5 га, на яких розміщені навчальний корпус ботаніки, оранжерея субтропічних і тропічних рослин, основні колекційні фонди рослин та дендропарк.

Колекцію ботанічного саду сьогодні складають понад 900 таксонів вищих рослин, з них рослини закритого ґрунту представлені 220 видами, що належать до 70 родин. Особливо важливим є продовження робіт зі збереженням рідкісних і зникаючих видів рослин - в умовах саду культивується 30 раритетних видів. Найбільш цінною та унікальною в ботанічному саду є колекція лікарських рослин, структурована за вмістом біологічно активних речовин.

Інформація

Цікава і багата колекція рослин ботанічного саду приваблює розкішним цвітінням навесні, влітку і навіть восени; тішить вічнозеленим вбранням хвойних рослин, екзотичними трав”янистими багаторічниками. Серед них – підсніжники, проліски, еритронії, тиси, вейгели, гінкго дволопатеве, будлея Давида, свідина канадська та багато інших. Ростуть тут також екзотичні, рідкісні та зникаючі рослини з різних кліматичних зон Європи, Середземномор’я, Далекого Сходу, Південно-Східної Азії, Австралії, Нової Зеландії, Північної і Південної Америки: дурман індійський, дурман деревовидний, горицвіт весняний, діоскорея японська, маклея дрібноплода, барвінок рожевий, касія віргінська, вишня дрібнопильчаста (сакура), аралія маньчжурська, актинідія, катальпа та інші. Гордістю ботанічного саду є колекція деревовидних півоній різних кольорів, створена засновником ботанічного саду професором Т. Вільчинським.

Незважаючи на безліч проблем сьогодення, ботанічний сад є справжньою окрасою, зеленим оазисом, що росташувався у щільно забудованій частині міста. Флористичні багатства саду – це живе джерело, що збагачує і прикрашає наш край.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Гулько Ростислав Миколайович — директор

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:00
Вівторок:
09:00 — 17:00
Середа:
09:00 — 17:00
Четвер:
09:00 — 17:00
П'ятниця:
09:00 — 17:00
Оновлення даних: 24.09.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.