Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

СТОП! КУКАРАЧА! ДЕЗІНФЕКЦІЯ, ДЕЗІНСЕКЦІЯ, ДЕРАТИЗАЦІЯ

Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Діяльність

Фото — СТОП! КУКАРАЧА! ДЕЗІНФЕКЦІЯ, ДЕЗІНСЕКЦІЯ, ДЕРАТИЗАЦІЯ Команда ”СТОП! Кукарача” проводить дослідження і розробку спеціалізованих протоколів для вирішення конкретних галузевих проблем:
- дистрибуція і логістика;
- бари та ресторани;
- харчові виробництва;
- багатоповерхові будинки (ОСББ);
- сільське господарство і сільське господарство;
- переробка харчових продуктів;
- продуктові магазини, супермаркети;
- охорона здоров’я;
- готелі та житло;
- виробництво;
- непродовольча роздрібна торгівля;
- офіси та комерційна нерухомість;
- фармацевтична;
- навчальні заклади.

ДЕЗІНФЕКЦІЯ - комплекс по боротьбі з вірусами!
- дезінфекція противірусна;
- дезінфекція транспорту;
- профілактична дезінфекція (склади, офіси, виробництва).

ДЕРАТИЗАЦІЯ - комплекс по боротьбі з гризунами!
- дератизація харчових виробництв, складів, магазинів, супермаркетів, ОСББ згідно із законами та стандартами (установка пасток і обладнання, разроботка документації та планів);
- дератизація приватного сектора.

ДЕЗІНСЕКЦІЯ - комплекс по боротьбі з комахами (літаючими і повзаючими)!
- знищення бліх, клопів, кліщів;
- знищення мурашок, тарганів, чорних тарганів;
- знищення ос, шершнів;
- знищення зернових шкідників;
- знищення мух, комарів, молі.

ФУМІГАЦІЯ - метод боротьби зі шкідниками шляхом повного заповнення обсягу газоподібними пестицидами (фумігантами), які задушують або отруюють шкідників. У карантинному знезараженні метод фумігації рослинної продукції, є головною ланкою:
- фумігація контейнерів;
- фумігація судів;
- фумігація вантажних авіаперевезень;
- фумігація силосу;
- фумігація дерев’яних пакувальних матеріалів.

Інформація

”СТОП! КУКАРАЧА” - провідна компанія, яка надає послуги ДЕЗІНФЕКЦІЇ, ДЕЗІНСЕКЦІЇ, ДЕРАТИЗАЦІЇ у м. Львів. Надання послуг відповідає всім міжнародним стандартам та законам України про HACCP. Компанія представлена філіями по всій території Західної та Південної Україні. За 3 роки існування налічує 1000+ клієнтів/партнерів з якими укладені довгострокові угоди співпраці.
Компанії з якими ми співпрацюємо, регулярно проходять міжнародні аудити таких стандартів безпечності харчових продуктів, як BRC, IFS, GMP та інші аудити.

Щодня ми переймаємо щось нове з досвіду американських, австралійських та європейських компаній по наданні послуг дезінфекції, дератизації, дезінсекції. Щодня ми перевершуємо очікування наших клієнтів та вдосконалюємо процеси компанії для Вас.

Повний комплекс послуг контролю шкідників для операторів ринку харчових продуктів та дезінфекції. Миттєва реагування та ефективне вирішення проблем у житлових будинках. Клієнти довіряють нам, ми задовольняємо всі їхні потреби щодо боротьби зі шкідниками, дезінфекції, дотримуючись стандартів безпеки, щоб вони могли зосередитись на інших пріоритетах, відчуваючи впевненість, що об’єкти захищені ”СТОП! КУКАРАЧА”.

Компанія представлена філіями по всій території Західної та Південної України.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Салдан Тарас Ярославович — директор
Рік заснування:
2018
Кількість працівників:
24 чол.

Графік роботи

Понеділок:
06:00 — 23:00
Вівторок:
06:00 — 23:00
Середа:
06:00 — 23:00
Четвер:
06:00 — 23:00
П'ятниця:
06:00 — 23:00
Субота:
06:00 — 23:00
Неділя:
06:00 — 23:00
Оновлення даних: 23.03.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

послуги дезінфекції львів, проведення дератизації приміщень, дератизації на ринку, професійна дезінфекція львів, служба дезінфеції у львові, київ, дезінфекція офісних приміщень, дезінфекція транспорту, дезінфекція виробничих зон, знищення щурів, виловлювання летючих мишей, боротьба з комахами, знищення гризунів, боротьба з шкідниками, фумігація львів, дератизація, дезінфекція у києві, компанія по пест контролю київ та область, фумігація київ, область, замовити обробку від тарганів, хасп київ, найкращі компанії україни по шкідникам, хто проводить дератизацію київська область, контроль шкідників, пест контроль haccp brc ifc, фірми по шкідниках рейтинг україна, 911ua, трулі нолен, т н україна

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.