Універсальний львівський довідник

ПОЛІТЕП, ТОРГОВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ, ПП

Фактична адреса:
79035м. Львів, вул. Зелена, 253а
Телефон основний:
(032) 2213395
Факс:
(032) 2213395

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Сантехнічне обладнання та аксесуари | Будівельні матеріали

Рекламна інформація:

Все обладнання для виготовлення було розроблене із залученням спеціалістів Львівського політехнічного інституту в області вібротехніки. На вланому виробництві налагоджений выпуск спеціальных форм, котрі з кожним роком вдоконалювались, і в даний час служать основою для неперевершеної якості і оригінальності нашої продукції.

Наше виробництво більш схоже на майстерню, де руками справжніх майстрів своєї справи, народжуються вироби схожі за якістю з природніми матеріалами, а інколи і з покращеними характеристиками.

Прикладом служать спеціальні технологічні прийоми, за допомогою яких на поверхні тротуарної плитки «Ретро» окрім основного кольору присутні різноманітні його відтінки. Ми назвали його ефектом клінкера.

Компанія випускає продукцію трьох видів. Першим і самим масовим являється випуск тротуарного покриття і облицювальної плитки. В день випускається до 600-от квадратних метрів різноманітних видів плитки.

Популярність у плитки «Ретро» настільки висока, що не дивлячись на високу вартість, закази інколи приймаються на пів року вперед. Серед наших клієнтів на цю плитку є навіть перші обличчя держави.

Другий напрямок - виробництво лотків і решіток для відводу води. Даний вид продукції був розроблений нашими конструкторами і не схожий на аналогічну продукцію відомих виробників. Більше того, оригінальність технології виробництва і обладнання послужили приводом для її підробки зі сторони їнших фірм, не дивлячись на те, що на багато технологічних рішень оформлені патенти на виготовлення. Випуск лотків та решіток різного призначення нараховує сотні погонних метрів на день.

Третім, самим молодим направленям нашої виробничої діяльноті, ми вважаємо випуск колон, капітелій та інших елементів огороджень. Наші колони, зроблені в дусі класицизму, слугують незамінним матеріалом для архітекторів в оформленні територій навколо котеджів з дуже вибагливими мешканцями.

Години роботи

Понеділок:
від 09:00 до 17:00
Вівторок:
від 09:00 до 17:00
Середа:
від 09:00 до 17:00
Четвер:
від 09:00 до 17:00
П'ятниця:
від 09:00 до 16:00

Службова інформація

Дата перевірки:
23.09.2015