ПІЛЛАР ЕЛЕКТРІК
Адреса:
79021, м. Львів, вул. Кульпарківська, 93, оф. 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ПІЛЛАР ЕЛЕКТРІК

ПІЛЛАР ЕЛЕКТРІК
Адреса:
79021, м. Львів, вул. Кульпарківська, 93, оф. 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ПІЛЛАР ЕЛЕКТРІК
Адреса:
79021, м. Львів, вул. Кульпарківська, 93, оф. 1
Телефони:

Діяльність

Фото — ПІЛЛАР ЕЛЕКТРІК PILLAR ELECTRIC пропонує великий асортимент продукції:
- опори освітлення;
- вуличні опори освітлення;
- паркові опори;
- опори зовнішнього освітлення;
- металеві опори освітлення;
- ліхтарні стовпи;
- оцинковані стовпи;
- монтаж освітлення.

Сучасні стовпи для освітлення: парків, алей, паркінгів, торгових центрів, бізнес-центрів, пішоходних переходів, дитячих майданчиків, спортивних споруд, приватної території і т. д.

Інформація

З настанням сутінок, в нічну пору єдиним джерелом світла є вуличне освітлення.
Опори вуличного освітлення - дуже важливий чинник не тільки для пішоходів, а й для водіїв. Воно забезпечує недоторканість людини чи її майна у нічну пору, адже на неосвітленій території залишений автомобіль чи будь-яке інше майно може бути об’єктом посягань.

”Піллар Електрік” - виробник сучасних опор освітлення. Наша продукція є без виключення якісною, адже при виробництві проводиться ретельна перевірка міцності конструкцій та освітлювальних приладів. Задля недопущення корозії металу і рідкого обслуговування поверхні металевої опори освітлення, усі елементи та сама опора фарбуються порошковою фарбою.
Уся наша продукція виготовляється на власних виробництвах у Львові.

Ми пропонуємо повний спектр забезпечення зовнішнього освітлення від виробника до встановлення та підключення до електромереж.

Замовивши наші електроопори Ви отримаєте не тільки сучасний дизайн вуличного освітлення, а й економію при купівлі, адже ціни, які ми пропонуємо є найнижчими в Україні.

Гарантійний термін на вироби: 60 місяців.
Гарантійний термін на лампи LED: 24 місяці.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 23.09.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

опори освітлення у львові, ліхтарні стовпи львів, монтаж вуличного освітлення, вуличне освітлення ціна, паркові опори купити, опори оцинковані, опори зовнішнього освітлення, металеві опори освітлення львів, ліхтарні стовпи освітлення недорого, встановлення вуличного освітлення, освітлення вулиць, вуличне освітлення бізнес центрів, паркове освітлення у львові, продаж опор освітлення в києві, стовп освітлення ціна, опори освітлення від виробника, електроопори вуличного освітлення, освітлення територій торгових центрів, електроопори ціна, вуличні освітлювальні прилади, освітлення територій львів, пілар електрік, пілар електрик

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.