Контакти

Фактична адреса:
79017, м. Львів, вул. Водогінна, 2
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

LIGHT DRUK, РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО

Контакти

Фактична адреса:
79017, м. Львів, вул. Водогінна, 2
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79017, м. Львів, вул. Водогінна, 2
Телефони:

Діяльність

Надаємо широкий спектр дизайнерських та поліграфічних послуг, брендування сувенріної продукції, продаж рекламних конструкцій та інше.

Інформація

У Львові існує широкий спектр дизайнерських та поліграфічних послуг, а також послуг з брендування сувенірної продукції та продажу рекламних конструкцій. Ось деякі з них:

Дизайнерські послуги: Дизайнери у Львові пропонують різноманітні послуги, включаючи розробку логотипів, фірмового стилю, веб-дизайну, дизайн упаковки, рекламних матеріалів та іншого. Вони спеціалізуються на створенні ефективних та привабливих дизайнів, які відповідають потребам клієнтів та відображають їхню унікальність.

Поліграфічні послуги: У Львові діють друкарні та поліграфічні центри, які забезпечують друк різноманітних матеріалів, таких як візитки, листівки, брошури, каталоги, флаєри, постери та інше. Вони використовують сучасне обладнання та технології для забезпечення високої якості друку.

Брендування сувенірної продукції: Компанії у Львові пропонують послуги з нанесення логотипів, зображень або тексту на сувенірну продукцію, таку як футболки, кружки, пляшки, пенали, пакети та інше. Це дозволяє підприємствам та організаціям створювати унікальні та запам’ятовувані подарунки для клієнтів та партнерів.

Продаж рекламних конструкцій: У Львові можна знайти компанії, які спеціалізуються на продажу рекламних конструкцій, таких як рекламні щити, білборди, ролл-апи, банери, вивіски, стенди та інше. Вони надають послуги з проектування, виготовлення та монтажу рекламних конструкцій з урахуванням потреб клієнтів та особливостей місцевості.

Ці послуги сприяють розвитку бізнесу, підвищенню впізнаваності бренду та ефективності рекламних кампаній у Львові та поза його межами. Залежно від потреб та цілей, клієнти можуть обирати серед різноманітних послуг і знаходити оптимальні рішення для власного бізнесу чи події.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 01.03.2024 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.