Універсальний львівський довідник

ЖИТТЄДАР, ПАНСІОНАТ

Юридична адреса:
22032, Вінницька обл., Хмельницький р-н, с. Уланів, вул. Миру, 38
Фактична адреса:
22032Вінницька обл., Хмільницький р-н, с. Уланів, вул. Миру, 38
Телефон основний:
(096) 3254280
Телефони:
(063) 5107338, (099) 2586213

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Надання інших місць для тимчасового проживання, не віднесених до інших групувань
  • Інша діяльність у сфері охорони здоров’я людини

Продукція, послуги:

До послуг відпочиваючих пропонуємо:
- камміний зал;
- кімната релаксації;
- кімната ароматерапії;
- гімнастично-тренажерний зал;
- кімната для усамітнення і молитви;
- зал відпочинку;
- бібліотека;
- лікарський кабінет;
- масажні кабінети;
- кабінет фізіотерапії;
- косметологічний кабінет;
- парк відпочинку;
- стадіон;
- сауна;
- Wi-Fi.

Також, пропонуємо нашим гостям чотирьохразове харчування по двом дієтам:
1. Фруктово-овочева дієта - рекомендуємо її як ефективний спосіб очищення й омолодження організму, а також лікування хвороб, які виникають внаслідок нездорового способу життя і харчування.

2. Макробіотична дієта - переважно вегетаріанська. Особлива увага в ній надається вживанню цілих зерен і овочів. Перед вживанням їжа повинна пройти обов’язкову парову обробку. Їжа має бути приготована ​​з мінімальним використанням рослинного масла. Передбачається вживання соєвих продуктів і хрестоцвітних овочів. Важлива роль у цій дієті надається супам. Практично виключається споживання м’яса, молочних продуктів і цукру. Їжа, приготована відповідно до принципів макробіотики зменшує ймовірність захворювань.

Рекламна інформація:

Пансіонат «ЖИТТЄДАР» - перлина оздоровчого відпочинку в Україні, розташований у мальовничому селі Уланів.
Красива природа, свіже повітря, тиша, ліси та ставки роблять його чудовим місцем для відпочинку і відновлення життєвих сил.
Програма перебування в нашому пансіонаті передбачає фізічні навантаження, які є складовою частиною очищення і оздоровлення організму. Заняття проводяться в гімнастичному залі та на свіжому повітрі і відповідають індивідуальній підготовленості відпочиваючого. В залежності від потреб є можливість проведення спеціальних реабілітаційних занять.
Наш персонал навчає основам нордичної ходьби (ходьби з палицями) і вправ для хребта, які можна продовжувати після повернення додому.
Природа навколо сприяє прогулянкам і велосипедним поїздкам.
Допоміжним елементом очищення, схуднення та омолодження організму є сауна .

В системі оздоровчого відпочинку від «ЖИТТЄДАР» задіяні дві дієти, які приносять чудові результати по проходженню курсу.
Пропонуємо нашим відпочиваючим чотирьохразове харчування згідно фруктово-овочевої або макробіотичної дієт. Страви не містять консервантів, готуються безпосередньо перед подачею, а покращити їхній смак можна самостійно - натуральними приправами і травами.
Адже, від того, що ми їмо, залежать швидкість роботи головного мозку, виникнення і перебіг хронічних хвороб, робота імунної системи. Вчені впевнені, що їжа яку ми споживаємо впливає на наше фізичне і духовне здоров’я.

Якщо Ви бажаєте відпочити та оздоровитись - ласкаво просимо до нас!

Ключові слова:

оздоровчий відпочинок, лікувальні пансіонати, заклади оздоровлення, дієтичне харчування, відпочинок у пансіонаті, пансіонати для схуднення, очищення організму, очищення від токсинів, позбавлення від зайвої ваги, дієти, пансіонати з харчуванням, де відпочити у вінниці, бази відпочинку вінницької області, відпочинок у вінницькій області, місця відпочинку у вінницькій області, вінниця відпочинок на природі, відпочинок у вінницькій області, лікувальні пансіонати україни, оздоровчі пансіонати україни, відпочинок у пансіонаті ціни, пансіонат для літніх людей, пансіонати україни ціни, санаторії україни, пансіонати україни лікування хребта, пансіонати україни лікування суглобів, правильне харчування, активний відпочинок, здоровий спосіб життя, пансіонат здорового способу життя, фізичне оздоровлення, центри фізичного оздоровлення, лікувальний, оздоровчий комплекс, путівка в санаторії, заклади оздоровлення та відпочинку, очищення організму, повне очищення організму у пансіонаті, способи очищення організму, приватний пансіонат для людей похилого віку, пансіонати для престарілих

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2204814135

Службова інформація

Дата перевірки:
04.12.2018