Універсальний львівський довідник

ЖИТТЄДАР, ПАНСІОНАТ

Юридична адреса:
22032, Вінницька обл., Хмельницький р-н, с. Уланів, вул. Миру, 38
Фактична адреса:
22032Вінницька обл., Хмільницький р-н, с. Уланів, вул. Миру, 38
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Надання інших місць для тимчасового проживання, не віднесених до інших групувань
  • Інша діяльність у сфері охорони здоров’я людини

Продукція, послуги:

До послуг відпочиваючих пропонуємо:
- камміний зал;
- кімната релаксації;
- кімната ароматерапії;
- гімнастично-тренажерний зал;
- кімната для усамітнення і молитви;
- зал відпочинку;
- бібліотека;
- лікарський кабінет;
- масажні кабінети;
- кабінет фізіотерапії;
- косметологічний кабінет;
- парк відпочинку;
- стадіон;
- сауна;
- Wi-Fi.

Також, пропонуємо нашим гостям чотирьохразове харчування по двом дієтам:
1. Фруктово-овочева дієта - рекомендуємо її як ефективний спосіб очищення й омолодження організму, а також лікування хвороб, які виникають внаслідок нездорового способу життя і харчування.

2. Макробіотична дієта - переважно вегетаріанська. Особлива увага в ній надається вживанню цілих зерен і овочів. Перед вживанням їжа повинна пройти обов’язкову парову обробку. Їжа має бути приготована ​​з мінімальним використанням рослинного масла. Передбачається вживання соєвих продуктів і хрестоцвітних овочів. Важлива роль у цій дієті надається супам. Практично виключається споживання м’яса, молочних продуктів і цукру. Їжа, приготована відповідно до принципів макробіотики зменшує ймовірність захворювань.

Рекламна інформація:

Пансіонат «ЖИТТЄДАР» - перлина оздоровчого відпочинку в Україні, розташований у мальовничому селі Уланів.
Красива природа, свіже повітря, тиша, ліси та ставки роблять його чудовим місцем для відпочинку і відновлення життєвих сил.
Програма перебування в нашому пансіонаті передбачає фізічні навантаження, які є складовою частиною очищення і оздоровлення організму. Заняття проводяться в гімнастичному залі та на свіжому повітрі і відповідають індивідуальній підготовленості відпочиваючого. В залежності від потреб є можливість проведення спеціальних реабілітаційних занять.
Наш персонал навчає основам нордичної ходьби (ходьби з палицями) і вправ для хребта, які можна продовжувати після повернення додому.
Природа навколо сприяє прогулянкам і велосипедним поїздкам.
Допоміжним елементом очищення, схуднення та омолодження організму є сауна .

В системі оздоровчого відпочинку від «ЖИТТЄДАР» задіяні дві дієти, які приносять чудові результати по проходженню курсу.
Пропонуємо нашим відпочиваючим чотирьохразове харчування згідно фруктово-овочевої або макробіотичної дієт. Страви не містять консервантів, готуються безпосередньо перед подачею, а покращити їхній смак можна самостійно - натуральними приправами і травами.
Адже, від того, що ми їмо, залежать швидкість роботи головного мозку, виникнення і перебіг хронічних хвороб, робота імунної системи. Вчені впевнені, що їжа яку ми споживаємо впливає на наше фізичне і духовне здоров’я.

Якщо Ви бажаєте відпочити та оздоровитись - ласкаво просимо до нас!

Ключові слова:

оздоровчий відпочинок, лікувальні пансіонати, заклади оздоровлення, дієтичне харчування, відпочинок у пансіонаті, пансіонати для схуднення, очищення організму, очищення від токсинів, позбавлення від зайвої ваги, дієти, пансіонати з харчуванням, де відпочити у вінниці, бази відпочинку вінницької області, відпочинок у вінницькій області, місця відпочинку у вінницькій області, вінниця відпочинок на природі, відпочинок у вінницькій області, лікувальні пансіонати україни, оздоровчі пансіонати україни

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2204814135

Службова інформація

Дата перевірки:
04.12.2018