Універсальний львівський довідник

АРКАДА, ПАНСІОНАТ

Фактична адреса:
82200Львівська обл., м. Трускавець, вул. Річки, 21
Телефон основний:
(063) 2767978
Телефони:
(050) 1072457
Факс:
(03247) 66638

Про компанію

Рік заснування:
1995

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Організація відпочинку і лікування в курортному Трускавці: проживання в одно- і двомісних номерах класу «Стандарт», «Полулюкс», двокімнатному «Люксі» або трикімнатних «Апартаментах» та харчування в столовій пансіонату. До послуг гостей власна лікувальна база, косметологічний кабінет, сауна, галокамера, екскурсійне бюро, безкоштовний WI-FI, автостоянка. Центральний міський бювет з мінеральною водою знаходиться на відстані 5 хвилин пішою ходою. У закладі ведуть прийом кваліфіковані лікарі, які спеціалізуються на різних захворюваннях.

Рекламна інформація:

Санаторій Аркада приймає відпочивальників з 1995 року. Він розташований в центрі курортного Трускавця, неподалік від центрального міського парку. Невеликий чотириповерховий спальний корпус розрахований на одночасний прийом 150 людей. В окремому блоці знаходиться столова, де подають страви звичайного раціону і дієтичні. Для гостей пансіонату доступні різноманітні і оздоровчі процедури: водні – душі, ванни, зрошування, очищувальні та інші, озокеритотерапія, фізіотерапія – массажі, інгаляції, фонофорез і т.д.
В санаторії можна пройти повне обстеження за допомогою сучасних методів діагностики - УЗД, ЕКГ, поглиблених лабораторних досліджень рідин тіла і встановити точний діагноз. Процес лікування проходить під пильним наглядом кваліфікованих спеціалістів – уролога, гастроентеролога, ендокринолога, кардіолога, ЛОРа, гінеколога, офтальмолога, невропатолога, хірурга, дерматолога і терапевтів.
Чудова природа, цілюще повітря і спокійний час відпочинку в нашому закладі створюють справжню рекреаційну зону, де вдасться відновити здоров’я, сили і душевну гармонію.

Службова інформація

Дата перевірки:
28.12.2016