Контакти

Фактична адреса:
82200, Львівська обл., м. Трускавець, вул. Річки, 21
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

АРКАДА, САНАТОРІЙ

Контакти

Фактична адреса:
82200, Львівська обл., м. Трускавець, вул. Річки, 21
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
82200, Львівська обл., м. Трускавець, вул. Річки, 21

Діяльність

Санаторій «Аркада» використовує рекреаційний потенціал регіону, комплекс лікувальних факторів курорту (мінеральні води, озокерит, санаторно-курортний режим, дієтичне харчування, лікувальна фізкультура, кліматотерапія, фізіотерапія), надає діагностично-лікувальні послуги, що сприяє успішному лікуванню таких захворювань: органів травлення , сечостатевої системи, ендокринної системи, супутні захворювання.

У санаторії застосовуються діагностичні обстеження з урахуванням функціонального стану хворого та динаміки процесу лікування. Вашій увазі пропонуються процедури, що входять у вартість лікування:

Водний ПРОЦЕДУРИ: ванни (перлинні, хвойні, хвойно-перлинні, з «бішофіту», вуглекислі), вихрові ванни для ніг, підводний душ-масаж, душі (висхідний, циркулярний, гідро лазерний), кишкові зрошення, мікроклізми з ромашкою (жирові) , очисна клізма, гінекологічне зрошення, вагінальні тампони.

-ОЗОКЕРІТОТЕРАПІЯ.

-Фізіотерапія: кисневий коктейль, аромотерапія, спелеотерапія, гідролазерне зрошення ясен, пресолімфомассаж, тубус-кварц, інгаляції, гальванізація, електротерапія, фонофорез, магнітотерапія, лазеротерапія, масаж ручний, ЛФК.

Інформація

Санаторій Аркада приймає відпочивальників з 1995 року. Він розташований в центрі курортного Трускавця, неподалік від центрального міського парку. Невеликий чотириповерховий спальний корпус розрахований на одночасний прийом 150 людей. В окремому блоці знаходиться столова, де подають страви звичайного раціону і дієтичні. Для гостей пансіонату доступні різноманітні і оздоровчі процедури: водні – душі, ванни, зрошування, очищувальні та інші, озокеритотерапія, фізіотерапія – массажі, інгаляції, фонофорез і т.д.
В санаторії можна пройти повне обстеження за допомогою сучасних методів діагностики - УЗД, ЕКГ, поглиблених лабораторних досліджень рідин тіла і встановити точний діагноз. Процес лікування проходить під пильним наглядом кваліфікованих спеціалістів – уролога, гастроентеролога, ендокринолога, кардіолога, ЛОРа, гінеколога, офтальмолога, невропатолога, хірурга, дерматолога і терапевтів.
Чудова природа, цілюще повітря і спокійний час відпочинку в нашому закладі створюють справжню рекреаційну зону, де вдасться відновити здоров’я, сили і душевну гармонію.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
1995
Оновлення даних: 08.03.2023 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.