Універсальний львівський довідник

ЧАС ХОЛОДУ, ТОВ

Адреса:
79025, м. Львів, вул. Городоцька, 128
Телефон основний:
(097) 1228499
Телефони:
(063) 1332941

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Оптова торгівля промисловим обладнанням
  • Інші види оптової торгівлі
  • Оптова торгівля іншими машинами та устаткуванням
  • Інші види оптової торгівлі

Продукція, послуги:

Пропонуємо послуги монтажу холодильних камер, підбір та продаж холодильного обладнання:
- склади для зберігання овочів та фруктів;
- склади і камери для зберігання квітів;
- камери зберігання продуктів;
- камери для зберігання м’яса, риби, сиру;
- камери для медикаментів;
- камери шокової заморозки;
- камери охолодження;
- камери заморозки;
- холодильні або морозильні двері, столи;
- вітрини, бонети, шафи, гірки для охолодження;
- компресори та повітроохолоджувачі;
- сендвіч панелі.

Рекламна інформація:

Спеціально створене холодильне обладнання не тільки надійно зберігає продукцію, але й дає можливість представити їх покупцеві у вигідному світлі. Різні види якісного холодильного обладнання виділять усі переваги тих чи інших товарів, привертаючи увагу покупців. Наша компанія ”Час холоду” представляє широкий спектр такого обладнання не лише для продуктових магазинів, закладів харчування, але й для інших торгових точок іншого формату.

Дуже важливо правильно обрати холодильне обладнання, адже чим тонша ізоляція камери, тим холодильному обладнанню потрібно буде більше працювати, щоб компенсувати теплоприпливи, які надходять ззовні. А це все впливає на ресурс роботи обладнання і на кількість спожитої електроенергії. Правильний вибір ізоляції збереже ваш бюджет і ресурс роботи холодильного обладнання буде набагато довшим.
Тому компанія ”Час холоду” потурбується про якісно підібране холодильне обладнання і ізоляцію. Надамо вчасно технічне обслуговування (мінімум один раз в рік, перед літнім сезоном), щоб запобігти виходу з ладу обладнання.

Чому варто обирати саме нас?
1) Наші спеціалісти проконсультують Вас з будь-якого питання по підбору холодильного обладнання та допоможуть вибрати найоптимальніший варіант;
2) Ми надамо пропозицію, яка максимально підійде Вам по параметрам і коштам;
3) Наші спеціалісти завжди слідкують за змінами товарів на ринку, щоб пропонувати вам найкраще;
4) Підбір новітніх енергозберігаючих технологій дасть вам змогу заощадити кошти при довгостроковій експлуатації;
5) Разом з нами за короткий час ви зробите свій бізнес ефективним та прибутковим.

У вас є можливість придбати обладнання у Львові з доставкою чи самовивозом або замовити в будь-яке місто України з доставкою. Ми завжди виконуємо замовлення в найближчі терміни, а також пропонуємо доступні ціни.

Ключові слова:

холодильне обладнання львів, холодильне обладнання для магазинів, оренда холодильних вітрин львів, монтаж холодильного обладнання, монтаж холодильного обладнання львів, камери для зберігання овочів львів, холодильні камери для зберігання ягід, камера шокової заморозки ціна, купити обладнання для шокової заморозки, шокова заморозка ягід львів, камери шокового заморожування львів, обладнання для заморозки ягід, обладнання для шокової заморозки ягід, морозильні камери сухої заморозки львів, великі морозильні камери купити, великі морозильні камери ціна, морозильна камера для риби купити, камери для охолодження львів, камери для охолодження купити, холодильні камери для зберігання м`яса купити, холодильні камери для зберігання м`яса, холодильна камера для медикаментів, холодильна камера для медикаментів купити, холодильна камера для медикаментів ціна, монтаж холодильних камер, монтаж холодильних камер ціна, монтаж холодильних камер львів, холодильна камера промислова купити, холодильна камера промислова ціна, холодильні камери для квітів ціна, холодильне обладнання для квітів, холодильні вітрини для квітів, купити холодильне обладнання для квітів, холодильна камера для квітів ціна, холодильник для квітів, холодильник для квітів купити, холодильник для квітів ціна, двері холодильні львів, двері холодильні купити, двері холодильні ціна, холодильна камера для ресторану купити, холодильна камера для ресторану ціна, холодильна камера для ресторану львів, холодильна камера для кафе львів, холодильна камера для кафе ціна, холодильна камера для кафе купити, холодильні установки для овочесховищ, холодильні установки для овочесховищ львів, купити холодильні гірки, холодильні гірки львів, холодильний стіл львів, холодильний стіл купити, холодильний стіл ціна, холодильний стіл бу, повітроохолоджувачі купити, повітроохолоджувачі львів, повітроохолоджувачі ціна, морозильна бонета купити, морозильна бонета ціна, морозильна бонета львів, холодильні шафи львів, холодильна шафа вітрина львів, холодильні шафи бу, холодильна установка для молока ціна, камери для зберігання продуктів, камери для зберігання продуктів львів, камери для зберігання продуктів купити, камери для зберігання фруктів львів, камери для зберігання фруктів ціна, камери для зберігання фруктів купити, холодильна камера для сиру львів, холодильна камера для сиру купити, холодильна камера для сиру ціна, холодильне обладнання для складів

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
41973690

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Дячук Віталій Миколайович
Дата перевірки:
05.10.2018