Універсальний львівський довідник

ПК ПАРТНЕР, ПП

Фактична адреса:
79017м. Львів, вул. Тарнавського, 118, к. 1
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

ПК Партнер гарантує якісне обслуговування і ремонт комп’ютерної техніки. Діагностика, профілактика, ремонт, модернізація, технічна підтримка, гарантійний і післягарантійний сервіс комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, смартфонів, моніторів, телевізорів, оргтехніки та ІТ інфраструктури. Встановлення программ, супровід веб-сайтів, системне адміністрування, консалтинг.

Продаж комп’ютерної техніки; запасних частин і комплектуючих; витратних матеріалів; програмного забезпечення; цифрової, побутової, кліматичної техніки; парфюмерії та побутової хімії; канцелярських та дитячих товарів.

Рекламна інформація:

ПК «Партнер» - та компанія, якій можна без вагань довірити ремонт комп’ютера, його діагностику, профілактику, модернізацію чи інше. За 15 років роботи фірма завоювала довіру клієнтів і здобула репутацію надійного партнера, що гарантує безкомпромісну якість виконаних робіт.

У колективі працюють талановиті люди, справжні професіонали, для яких ваш комп’ютер – відкрита книга. Замовлення будь-якої складності виконуються швидко і якісно, а підприємство несе гарантійні зобов’язання перед клієнтами.

ПК «Партнер» пропонує всі необхідні для ремонту комп’ютерної техніки запчастини, комплектуючі, витратні матеріали. Завжди в наявності великий асортимент оригінальних і аналогових товарів від надійних виробників за найкращими цінами.

Кваліфікований і уважний персонал уважно поставиться до потреб і можливостей кожного клієнта і постарається знайти найкраще рішення проблеми, яка виникла.

Наші спеціалісти також надають послуги по створенню програм, веб-сайтів, мережевого обладнання та їх професійного супроводу.

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 19:00
Вівторок:
від 10:00 до 19:00
Середа:
від 10:00 до 19:00
Четвер:
від 10:00 до 19:00
П'ятниця:
від 10:00 до 19:00
Субота:
від 11:00 до 15:00

Службова інформація

Дата перевірки:
31.07.2019