Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. Винниченка, 30
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

АШТАНА ЙОГА

Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. Винниченка, 30
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. Винниченка, 30
Телефони:

Діяльність

Ми раді повідомити, що у Львові з’явилась студія (шала) Аштанга йоги, що займається викладанням Аштанга йоги у традиції Шрі К. П. Джойса.

Інформація

Аштанга йога у традиції Гуруджі Шрі К.П.Джойса – це цілісна система, у котрій не дозволяється самовільно відхилятись від стандартів та принципів закладених її засновником.

Навчання інструкторів традиційної Аштанга йоги відбувається виключно у м. Майсор (Індія). Лише ті, хто навчались у Майсорі протягом певного періоду часу, можуть розраховувати на авторизацію на викладання.

Олена Наассан, на сьогоднішній день, є єдиним авторизованим викладачем Аштанга йоги в Україні (відповідну інформацію можна одержати на офіційному сайті Shri K Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Institute).

Тому, якщо ви бажаєте присвятити себе вивченню Аштанга йоги, наша шала стане для вас першим кроком на шляху до навчання у Майсорі. Адже до практики під керівництвом Шарата Джойса (внука і продовжувача традиції Шрі К. П. Джойса) допускаються лише ті, хто протягом певного часу практикував під керівництвом авторизованого викладача.

Рубрики

Оновлення даних: 08.07.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.