Універсальний львівський довідник

АШТАНА ЙОГА

Фактична адреса:
79008м. Львів, вул. Винниченка, 30
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Ми раді повідомити, що у Львові з’явилась студія (шала) Аштанга йоги, що займається викладанням Аштанга йоги у традиції Шрі К. П. Джойса.

Рекламна інформація:

Аштанга йога у традиції Гуруджі Шрі К.П.Джойса – це цілісна система, у котрій не дозволяється самовільно відхилятись від стандартів та принципів закладених її засновником.

Навчання інструкторів традиційної Аштанга йоги відбувається виключно у м. Майсор (Індія). Лише ті, хто навчались у Майсорі протягом певного періоду часу, можуть розраховувати на авторизацію на викладання.

Олена Наассан, на сьогоднішній день, є єдиним авторизованим викладачем Аштанга йоги в Україні (відповідну інформацію можна одержати на офіційному сайті Shri K Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Institute).

Тому, якщо ви бажаєте присвятити себе вивченню Аштанга йоги, наша шала стане для вас першим кроком на шляху до навчання у Майсорі. Адже до практики під керівництвом Шарата Джойса (внука і продовжувача традиції Шрі К. П. Джойса) допускаються лише ті, хто протягом певного часу практикував під керівництвом авторизованого викладача.

Службова інформація

Дата перевірки:
21.03.2018