Універсальний львівський довідник

ТЕЛЕФОН ДОВІРИ 15-58

Фактична адреса:
79000м. Львів
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Безкоштовна консультація психолога, психотерапевта в державних поліклініках та психоневрологічних диспансерах. Телефон довіри та психолоічної допомоги вказані вище, допомога також безкоштовна.

Рекламна інформація:

Вище вказані телефони служби довіри та психологічної допомоги ЛОДА та благодійної організації ”Телефон довіри для всіх”. Вони працюють безкоштовно та цілодобово.

На жаль, приватні психологи та психотерапевти не проводять безкоштовних консультацій. Проте вихід є. Ви можете записатись на безкоштовний сеанс до психолога в державних поліклінках та в одному з диспансерів, що є в місті.

Державний психолог не менш досвідчений та корисний, ніж приватний. Користується тими ж принципами лікування та діагностики психологіних станів та захворювань. Ви дійсно можете отримати професійну консультацію БЕЗКОШТОВНО.

Отже, звертайтеся в:

Комінальна 2-га міська поліклініка на вул. Симоненка, 4, м. Львів
Працює лікар-психотерапевт Панасюк О.В.
Пн. 08:00-14:00, Вт. 12:00-18:00, Ср. 08:00-14:00, Чт. 12:00-18:00, Пт. 08:00-14:00

При психоневрологічних диспансерах діють поліклінічні відділення, де також приймають та надають консультації лікарі психологи, психотерапевти, психіатри, дитячі психологи.

Львівський міський психоневрологічний диспансер
м. Львів, вул. Коциловського, 30

Львівський обласний дитячий психоневрологічний диспансер
м. Львів, вул. Драгоманова, 58

Психоневрологічний диспансер
м. Львів, вул. Басараб, 2

На лікування не обов’язково витрачати великі кошти. Ви можете отримати психологічну допомогу у професійного лікаря, пройти повний курс лікування абсолютно безкоштовно.

Ключові слова:

психолог львів безкоштовно, психолог львів, допомога психолога безкоштовно, безкоштовна консультація психолога, дитячий психолог безкоштовно

Службова інформація

Дата перевірки:
11.07.2019