Універсальний львівський довідник

ДЕФІЛЯДА, КЕЙТЕРИНГОВА КОМПАНІЯ

Адреса:
79000, м. Львів, вул. Хмільова, 11
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Кейтерингові послуги: виїзний банкет, виїзний фуршет, кава-брейк, пікнік-барбекю, доставка їжі, організація весілля, організація корпоративів, дитячий фуршет, обслуговування банкетів, організація свят.

Рекламна інформація:

Кейтеринг від компанії Дефіляда - це можливість ідеально організувати та доповнити будь-яку подію (день народження, презентація, весілля, фуршет, відкриття салону чи магазину, вечірка з друзями). З нами організувати будь-який захід дуже просто та легко. Все що вам потрібно - це сказати що за свято та як ви його хочете бачити, а все інше ми зробимо за вас.

Велика перевага кейтерингу є в тому, що саме ви обираєте час та місце для святкування (офіс, дах будинку, лісова галявина, берег озера чи річки, подвір’я будинку) формат заходу, стилістичне оформлення в будь якому кольорі, та в любому тематичному стилі. І при цьому ви не витрачаєте час на підготовку та реалізацію задуманого. Усю роботу від самого початку планування та до кінця заходу компанія Дефіляда бере на себе!

Актуальні ціни на кейтерингові послуги ви знайдете на нашому сайті, на якому можна завантажити меню та прорахувати в спеціальній таблиці вартість замовлення. Або ж безпосередньо зателефонувати нам.

Службова інформація

Профіль редагував:
Шастало Людмила Ярославівна — підприємець
Дата перевірки:
29.01.2018