Універсальний львівський довідник

ДРУК НА ТЕКСТИЛІ

Адреса:
79015, м. Львів, вул. Героїв УПА, 77
Телефон основний:
(067) 3323040
Телефони:
(099) 6571500

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Компанія «ТОП ТАЙМ» - виробник та імпортер сувенірної продукції, офіційний дистриб`ютор футболок ТM Stedman та кепок TM HeadWear.

ДРУКУЄМО НА:
- Футболки
- Поло
- Светри
- Фліси
- Кепки / Шапки
- Парасолі
- Шнурки
- Ручки
- Куртки
- Білизна чоловіча
- Запальнички

Якщо ж Вам необхідно створення унікального виробу, то ми можемо надати послугу з виготовлення продукції за ескізом замовника. Ви хочете придбати кепки оптом, але не знайшли відповідної моделі серед представлених колекцій? Не біда. Зв’яжіться з нами, і ми запропонуємо вам варіанти вирішення цього питання.

Використовуємо такі ТИПИ НАНЕСЕННЯ
- шовкодрук
- вишивка
- цифровий друк
- термотрансфер
- тамподрук
- тиснення
- деколь
- лазерне гравіювання

Якщо ви станете нашими постійними клієнтами, то можете розраховувати на гнучку систему знижок і співробітництво на найвигідніших для вас умовах.

Звертаючись до нас, ви раціонально вкладаєте кошти. Наш товар, незважаючи на невисоку вартість, надійний і довговічний.

Рекламна інформація:

Компанія ”ТОП ТАЙМ” є дистриб`ютором натільного текстилю. Ми співпрацюємо з відомими європейськими брендами, які створюють найбільш якісні моделі одягу, в той самий час не викликаючи шоку в покупців високими цінами. Одяг з натуральних і синтетичних матеріалів для споживача з різними запитами та матеріальними можливостями.

Наші переваги:
- Власна та сучасна виробнича база шнурків з логотипом;
- Постійні складські запаси текстильної продукції, кепок, ручок, запальничок та парасоль;
- Швидкі терміни поставки сувенірної продукції з європейських складів;
- Багаторічний досвід роботи.

Наше кредо:
Унікальний підхід до клієнта, професіоналізм, гнучка система знижок і широкий вибір асортименту товару – головне кредо компанії ”Топ Тайм”. Звертайтесь і ми підготуємо презентацію за Вашими потребами!!!

Наша продукція придатна для проведення різних рекламних кампаній та акцій, оскільки ідеально підходить для нанесення зображень за допомогою застосування сучасних технологій друку. Можлива закупівля великої партії товару з логотипами, емблемами підприємства або іншими зображеннями (за бажанням замовника).

Ключові слова:

Нанесення друку на текстиль, футболки з написами, сувенірна продукція львів, фотодрук на тканині, бізнес-сувеніри, рекламні послуги, рекламні сувеніри, футболки з написами львів, поліграфія львів, футболки на замовлення, цифровий друк, вишивка, деколь, друк львів, фірмовий стиль, друк на футболках львів, футболки львів, футболки з принтами, термотрансфер, тиснення, тамподрук, шовкодрук, футболки з вишивкою львів, футболки з написами на замовлення, футболки з принтом львів, футболки з фотографіями, футболки купити львів, футболки львів купити, футболки львів на замовлення, футболки на замовлення львів, футболки під заказ, виготовлення реклами, заказати футболку з написом, виготовлення рекламної продукції, виготовлення сувенірів, виготовлення футболок, вишивка на футболках, вишивка на футболках львів, друк на одязі, друк на одязі львів, друк на світшотах, друк на світшотах львів, друк на тканині, друк на тканині львів, друк на толстовках львів, рекламне агентство львів, замовити футболку з написом, замовити футболку з написом у львові, іменні футболки львів, корпоративні подарунки, купити футболки львів, купити футболку у львові, лазерне гравіювання, малюнки на футболках, модні футболки, напис на футболці, прикольні футболки, рекламна продукція, друк лого на ручках, друк логотипу на запальничці, гравіювання запальнички, гравіювання на бокалах, гравіювання на склі, гравірування стаканів, лазерне гравіювання, персоналізація рекламної, друк сувенірної продукції, нанесення логотипів на візитниці, нанесення логотипів на брелоки рамки годинники винні набори запальнички попільнички ножі, лазерне гравіювання на металевий скляний посуд

Службова інформація

Профіль редагував:
Фікташ Руслана Михайлівна — менеджер
Дата перевірки:
25.09.2017