РОЗМОВЛЯЙКО, ЛОГОПЕДИЧНИЙ ЦЕНТР
Фактична адреса:
79000, м. Львів, вул. Конопницької, 12
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

РОЗМОВЛЯЙКО, ЛОГОПЕДИЧНИЙ ЦЕНТР

РОЗМОВЛЯЙКО, ЛОГОПЕДИЧНИЙ ЦЕНТР
Фактична адреса:
79000, м. Львів, вул. Конопницької, 12
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
РОЗМОВЛЯЙКО, ЛОГОПЕДИЧНИЙ ЦЕНТР
Фактична адреса:
79000, м. Львів, вул. Конопницької, 12
Телефони:

Діяльність

Фото — РОЗМОВЛЯЙКО, ЛОГОПЕДИЧНИЙ ЦЕНТР Пропонуємо широкий спектр послуг:
- Консультативна діагностика мовлення
- Заняття з логопедом, логопедом-дефектологом
- Логопедичний масаж, Z-VIBE
- Консультація практичного психолога
- Діагностика готовності дитини до школи

- Сенсорна інтеграція
відновлення злагодженого функціонування усіх сенсорних систем, розвиток соматогнозису та когнітивної сфери.

- Нейрокореція
Проведення діагностики порушень психічних функцій, їх корекція та розвиток, а також їх відновлення після локального ураження головного мозку у разі потреби.

- DIR FLOORTIME
комплексна психокорекція, побудованої на основі терапевтичної програми і спрямованої на подолання проблем з комунікацією, соціальною взаємодією, мотивацією, самоорганізацією, мовленнєвим та поведінковим негативізмом, сукупністю емоційних та когнітивних порушень у дітей.

- Мозочкова стимуляція
вправи подібні на лікувальну фізкультуру, під час якої мозок постійно змушений об’єднувати рухові, сенсорні, зорові, слухові, тактильні функції, а також функції моторного планування і підтримки балансу.

- TOMATIS-Терапія
нейрослухова стимуляція з індивідуальним підбором аудіопрограми в залежності від потреб корекції.

- FORBRAIN
метод, який позитивно впливає на розвиток сенсорної звукової системи та особливо ефективний при порушеннях фонематичного слуху, постановці проблемних звуків, формуванні правильної складової структури слова.

- SOUNDSORY
мультисенсорна програма,яка спрямована на розвиток когнітивних процесів, нормалізацію роботи зон головного мозку, формування взаємозв`язку між мисленням і діями.

Інформація

Якщо ваша малеча неправильно вимовляє окремі звуки чи слова, ніяк не може освоїти письмо та має невеликий словниковий запас або взагалі не говорить? Тоді логопедичний центр ”Розмовляйко” - точно стане вам в нагоді!

Ми спеціалізуємося на роботі з дітками раннього, дошкільного, шкільного віку, дорослими та надаємо логопедичні, корекційні послуги у м. Львів.

Команда ”Розмовляйко” - це кваліфіковані психолого-педагогічні логопеди, логопеди-дефектологи, психологи, нейропсихологи та спеціалісти методів Tomatis, Dir Floortime, Forbain, Soundsory. Працюємо комплексно над подоланням порушень розвитку, розробляємо корекційні програми індивідуально, проводимо діагностику усіх компонентів мовлення та когнітивних процесів.

Логопедичний центр ”Розмовляйко” - працює на результат!

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Байдалка Надія Іванівна — керівник центру

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 19:30
Вівторок:
09:00 — 19:30
Середа:
09:00 — 19:30
Четвер:
09:00 — 19:30
П'ятниця:
09:00 — 19:30
Оновлення даних: 05.10.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

логопедичний центр личаківський район, послуги логопеда у львові, логопед дефектолог львів, послуги нейропсихолога, логопедичні послуги у львові, діагностика мовлення дитини, послуги корекції розвитку, розвиток дрібної моторики у дітей, логопедичний масаж ціна, подолання затримки мовлення, розвиток мовлення у дитини, розвиток слуху у дитини

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.