ГОЛОВНИЙ ВОКЗАЛ ЛЬВІВ
Адреса:
79023, м. Львів, пл. Двірцева, 1
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ГОЛОВНИЙ ВОКЗАЛ ЛЬВІВ

ГОЛОВНИЙ ВОКЗАЛ ЛЬВІВ
Адреса:
79023, м. Львів, пл. Двірцева, 1
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ГОЛОВНИЙ ВОКЗАЛ ЛЬВІВ
Адреса:
79023, м. Львів, пл. Двірцева, 1

Діяльність

Фото — ГОЛОВНИЙ ВОКЗАЛ ЛЬВІВ Наші послуги:
- оформлення проїзних документів в пасажирському місцевому, внутрішньодержавному, міждержавному та міжнародному сполученнях на проїзд пасажира;
- Львівська залізниця надає послуги проживання в кімнатах відпочинку на вокзалах. Кімнати відпочинку розміщені на 16 вокзалах залізниці, які працюють цілодобово. Це вокзали: Львів, Тернопіль, Рівне, Ів-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Чоп, Трускавеь, Моршин, Сокаль, Здолбунів, Ковель, Яремче, Ворохта, Коломия, Вадул-Сирет;
- надання вагонів-салонів в оренду;
- надання вагонів-автомобілевозів - незалежно від погодних умов, доїхати до місця призначення найбільш безпечним транспортом зі своїм автомобілем, при цьому відпочиваючи в комфортних умовах та зберігаючи ресурс автомобіля.

Інформація

Головний вокзал Львова є однією з найстаріших залізничних станцій Львова яка пропонує широкий перелік послуг для користувачів залізної дороги.

Усередині вокзального комплексу розташовані:
- квиткові каси;
- банкомат в залі;
- зал очікування;
- камери зберігання;
- торговельні кіоски;
- перукарня;
- кафе;
- пункт охорони;
- туалети платні.

У Львові розташовується сучасний і красивий вокзал, який надає всім бажаючим свої послуги на досить високому рівні.

Добратися до вокзалу можна на громадському транспорті. Найзручніше це зробити на автобусі. У районі Привокзальної площі зупиняється велика кількість маршруток.

Даний вокзал надає велику кількість послуг. До найбільш затребуваних, безумовно, слід віднести довідково-інформаційні. Адже кожному майбутньому пасажиру хочеться отримати максимальну кількість даних щодо запланованої поїздки.

З вокзалу відбувають потяги у самі різні напрямки, а також перебувають на нього.

Персонал вокзалу професійно справляється зі своїми послугами.

Слід зазначити дуже зручний сайт даного вокзалу, на якому можна дізнатися детальну інформацію про всі сфери його діяльності, а також про час прибуття і відбуття поїздів.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
1904
Оновлення даних: 19.11.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

львівська залізниця, львівська область, залізничний вокзал львів, розклад руху приміських поїздів львів, приміський вокзал львів, розклад руху поїздів львів київ, розклад руху поїздів львів тернопіль, розклад руху поїздів стрий, львівська залізниця квитки онлайн, львівський залізничний вокзал, залізничний вокзал львів адреса, розклад руху поїздів львів одеса, розклад руху поїздів львів івано франківськ, жд вокзал львів розклад, розклад руху поїздів львів ужгород, розклад руху поїздів львів рівне

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.