Універсальний львівський довідник

YAN MALL SOLUTIONS, АДМІНІСТРУВАННЯ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІВ

Фактична адреса:
79021м. Львів, вул. Кульпарківська, 93
Телефон основний:
(094) 9285238

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Компанія Yan Mall Solutions покликана допомогти молодим підприємцям та людям які починають свою діяльність у сфері електронної комерції. Ми надаємо послуги по адмініструванню інтернет магазинів.
Наші основні послуги:
- наповнення інтернет магазину товарами
- дизайн банерів та логотипів
- інтеграція сайту з CRM системою
- допрограмування CRM під вимоги і специфіку бізнесу клієнта
- інтеграція інтернет магазину з Новою Поштою
- налаштування автоматичних бізнес процесів
- консультації персоналу
- пакетні послуги адміністрування
- налаштування рекламних кампаній
- SEO оптимізація
Усі деталі, умови та ціни ви завжди зможете дізнатися у нашого менеджера або на сайті http://yanmall.pro Ми приємно Вас здивуємо.

Рекламна інформація:

Ми знаходимося на ринку інтернет-маркетингу з 2014 року. Свого часу ми починали свою діяльність, як команда з трьох копірайтерів-фрілансерів і дизайнера. Поступово кількість задоволених і постійних клієнтів росло, ми збільшували свій персонал для досягнення великих результатів. Зараз у нас є досвідчена управлінська команда, що складається з менеджерів з досвідом роботи як в IT, так і в бізнесі. За свій час існування ми виконали багато замовлень, які включали різні види робіт. У нас принцип індивідуального підходу до кожного проекту. Всі замовлення виконуються з особливою увагою і ретельністю. Головними принципами нашої роботи є:
- відповідальність за кожне замовлення;
- позитивне спілкування з клієнтами;
- прозорість роботи;
Все це дозволяє нам якісно виконувати свою роботу і сприяти розвитку бізнесу наших замовників. Ви завжди можете подивитися наше портфоліо, і результат нашої роботи.

Ключові слова:

наповнення інтернет магазину, дизайн банерів, дизайн логотипів, інтеграція сайту з CRM системою, CRM система, допрограмування CRM, інтеграція інтернет магазину з Новою Поштою, налаштування автоматичних бізнес процесів, консультації персоналу, пакетні послуги адміністрування, налаштування рекламних кампаній, SEO оптимізація

Службова інформація

Дата перевірки:
07.09.2017