Універсальний львівський довідник

КОМПАНІЯ IT DEPT

Фактична адреса:
79070м. Львів, вул. Хуторівка, 34
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

ІТ аутсорсинг та ІТ консалтинг у Львові.

Незалежно від специфіки конкретної організації, абонентське обслуговування комп’ютерів і серверів, що передбачає підтримку всієї ІТ-інфраструктури та її повний супровід на умовах аутсорсингу, є оптимальним рішенням.
Компанія it.dept надає цілий пакет працюючих рішень, які можна реалізувати без затримок. Грамотно поставлений і повністю налагоджений IT-аутсорсинг, що забезпечує працездатність обладнання і програмних засобів, сприяє успішності бізнесу.
Інформаційна безпека – стратегічний інструмент розвитку бізнесу для більшості сучасних компаній. Необхідність бізнесу в захисті конфіденційної інформації, ІТ-інфраструктури ростуть пропорційно росту загроз безпеці та кіберзлочинності.
Обслуговування серверів - ми пропонуємо не тільки професійне проектування, встановлення, налаштування і підтримку, а й прогнозування можливих збоїв, тому що набагато важливіше не вміти швидко вирішити проблеми, а попередити їх виникнення. Використання передових механізмів моніторингу і достатній досвід надає впевненість в роботі серверного обладнання 24*7*365.
Віртуалізація серверів - технологія віртуалізації серверів дозволяє запускати на одному фізичному сервері декілька віртуальних машин, що повністю відтворюють роботу незалежних фізичних серверів. Це дає можливість компаніям не купувати по серверу під кожну задачу, а розташовувати на одному сервері декілька десятків операційних система та корпоративних додатків, ефективніше використовуючи ресурси.
ІТ аудит - це визначення відповідності існуючої на підприємстві інформаційної інфраструктури (ПО, оргтехніка, мережі) вимогам та очікуванням керівництва для ефективного отримання інформації для прийняття управлінських рішень.

Ліцензування - надання повних консультацій при різних варіантах ліцензування. Розрахунок кількості ліцензій та їх поставка.

Обладнання - успішний досвід реалізації різноманітних інтеграційних проектів переконав нас у тому, що корпоративним клієнтам зазвичай необхідні готові комплексні рішення для організації бізнесу, включаючи поставку обладнання.

Побудова СКС - ми знаходимо баланс між технологічними особливостями приміщення і планами клієнта. Проектуючи СКС, наші фахівці враховують технічні та архітектурні особливості будинків, розташування робочих місць і потенційну можливість конфігурації і розширення системи.

Службова інформація

Профіль редагував:
Цимбал Павло — засновник
Дата перевірки:
11.05.2017