Будинки житлові

 • Опис:
  Цегляний, витягнутий углиб ділянки, триповерховий, двухчастная система внутрішнього планування відображена на фасаді ризалітом. Фасад прикрашений ліпленням, вікна другого поверху обрамлені наличниками, фасад увінчаний розвиненим карнизом з модільонамі. Представляє інтерес плафон з орнаментальним розписом в сінях, чи не єдиний ...

 • Опис:
  Перебудований в XVIII в., Цегляний, витягнутий в плані, триповерховий з мансардою, зберіг асиметричну трехчастную внутрішнє планування і склепінчасті перекриття в деяких приміщеннях першого поверху. Увагу привертають підтримують балкон фігури атлантів.

 • Опис:
  Перебудований в XIX в., Цегляний, витягнутий углиб ділянки, чотириповерховий, зберіг склепінчасті перекриття в деяких приміщеннях першого поверху. Основним декоративним елементом розчленованого плоскими пілястрами фасаду служать ажурні решітки балконів. Прекрасним зразком пластики є маскарони в замку порталу. У будинку № 41 в XVII-XVIII вв. містився золотарські цех.

 • Опис:
  Перебудований в XIX в. Цегляний, витягнутий у глиб ділянки, триповерховий з мансардою. Простий строгий фасад розчленований плоскими лопатками.

 • Опис:
  Перебудований в XIX в., Цегляний, витягнутий в плані, чотириповерховий. Фасад прикрашений ліпними гірляндами і балконом з ажурними гратами в стилі рококо.

 • Опис:
  Перебудований в XIX в. Цегляний, витягнутий у глиб ділянки, триповерховий. Зберіг характерний для середньовічної кам’яниці асиметричний трьохвіконний фасад.

 • Опис:
  Побудований на місці двох кам’яниць XV століття, від яких збереглися підвали і перші поверхи з готичними склепіннями. Готична ніша на фасаді розкрита під час реставрації 1934 року і має два відкритих фасаду. Цегляний, прямокутний у плані, чотириповерховий. Фасад вирішений у стилі ампір, декор виконаний скульптором Г. Вітвером.

 • Опис:
  Пожежі 1571 року знищив верхню частину будівлі, уцілів лише склепистий перший поверх. Незабаром будинок відбудовується, можливо, П. Красовським. Зі збережених документів того часу відомо, що фасад будинку був прикрашений різьбленням, колонами, карнизами, на жаль, нині втраченими. Кам’яний, чотириповерховий фасад був оштукатурений ...

 • Опис:
  Згадується в документах 1658 року. У 40-х роках XIX століття перебудований за проектом архітектора Ф. Баумана в стилі віденського класицизму, тоді ж добудований четвертий поверх. У 1860-х роках фасад прикрашений рельєфами скульптора Г. Красуцького. Будинок цегляний, чотириповерховий, займає в глибину всю ділянку і виходить другий фасадом ...

 • Опис:
  Цегляний, оштукатурений, прямокутний, витягнутий в плані, чотириповерховий. На відміну від більшості будинків він займає дві ділянки площі, і тому має більш широкий фасад з плоскими пілястрами і фігурними обрамленнями вікон. У 1845 році будівля значно перебудовано, перероблений фасад в стилі віденського класицизму, добудований ...

Всього: 143
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.