Універсальний львівський довідник

Система рейтингів на наших порталах

На наших порталах існує система внутрішніх рейтингів для підприємств

Зміст внутрішнього рейтингу полягає в тому, що підприємство з більш високим рейтингом завжди буде в результатах пошуку знаходиться вище конкурентів з більш низьким рейтингом.

Рейтинг підприємства залежить від умов комерційного розміщення (обраного пакета послуг) та домовленостями між Клієнтом і Адміністрацією порталу.При безкоштовнiй реєстрації новому підприємству в бізнес-каталозі автоматично присвоюється базовий рейтинг 10 пунктів зi 100 .

Цей рівень рейтингу не дозволяє в повному обсязі користуватися усіма можливостями та перевагами комерційного розміщення.На умовах комерційного розміщення за пакетами послуг «Львів. Стартовий» і «Львів. Мережа філій» підприємству автоматично надається базовий рейтинг 20 пунктів зі 100.

Цей початковий базовий рейтинг забезпечує гарантоване потрапляння в ТОП-50 наших бізнес-каталогів при пошуку за ключовими словами, що характеризують діяльність вашого підприємства.На умовах комерційного розміщення за пакетом «Україна. Ефективний» новому підприємству автоматично надається базовий рейтинг 30 пунктів зі 100 .

Цей середнiй базовий рейтинг забезпечує гарантоване влучення в ТОП-30 наших бізнес-каталогів при пошуку за ключовими словами, що характеризують діяльність вашого підприємства.На умовах комерційного розміщення за пакетом «України. Оптимальний» новому підприємству автоматично присвоюється базовий рейтинг 40 пунктів зі 100 .

Цей високий базовий рейтинг забезпечує гарантоване потрапляння в ТОП-10 наших бізнес-каталогів при пошуку за ключовими словами, що характеризують діяльність вашого підприємства.На умовах комерційного розміщення за пакетом «Україна. VIP» підприємству автоматично присвоюється базовий рейтинг 50 пунктів зі 100 .

Цей максимальний базовий рейтинг забезпечує гарантоване потрапляння в ТОП-3 наших бізнес-каталогів при пошуку за ключовими словами, що характеризують діяльність вашого підприємства.У якості безкоштовного бонусу ми автоматично присвоюємо додатково 1 пункт за кожний наступний рік комерційного розміщення вашого підприємства в нашому бізнес-каталозі за будь-яким пакетом рекламних послуг.

 

 

Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.