Підсилювачі WIFI сигналу — розширення мережі без кабелів

Тема: Інтернет  |   Дата: 21.03.2024

Інтернет начебто є, але тут його немає… Хто з цим не стикався? Коли сигнал “не добиває”, в нагоді станеться репітер вай фай. Компактний пристрій дозволяє розширити мережу й подолати перешкоди у вигляді стін та меблів. Його можна запросто кинути в сумку й узяти з собою в поїздку, на дачу чи в офіс.

Як працює репітер

Сигнал, що його розповсюджує маршрутизатор, не однаково потужний по всій площі дії приладу. В приміщенні можуть бути навіть “сліпі” зони, де інтернет взагалі зникає. Причина полягає в тому, що перешкоди частково поглинають, а частково — відбивають сигнал, і користувач замість 100% отримує 50, 30 або навіть 10% належних децибелів.

Найбільш серйозні перешкоди представляють металеві поверхні й дзеркала.

Налагодити справу допоможе підсилювач wifi, який підключається до розетки й не потребує використання дротів. Ні, він не додає роутеру пропускної здатності. Він просто ретранслює його дані й створює додаткову точку доступу, що “постачає” сигнал у зони, які до цього були недосяжними.

Таким чином можна створити навіть окреме відгалуження інтернет-мережі з іншими умовами доступу. Це особливо зручно, коли мова йде про офісну мережу.

Де він працює

Це справжня знахідка для власників квартир із складним плануванням, у тому числі — багаторівневих. У таких випадках сигнал від роутера, що спрямований в одній площині, попросту не досягає інших поверхів. Тому для кожного поверху чи рівню бажано купити окремий підсилювач вайфаю.

Попри популярність у приватному секторі та багатоповерхівках пристрій використовується не лише в житлових будівлях. Він приносить користь усюди, де є інтернет, якщо інтернету хотілося б більше:

 • в готелях;
 • у офісних приміщеннях;
 • на базах відпочинку;
 • в кафе та ресторанах;
 • у навчальних та медичних закладах;
 • у ТРЦ;
 • в аеропортах;
 • у спорткомплексах тощо.

Підсилювачсигналу wi-fi легко підключити та просто налагодити. За необхідності його можна так само швидко перенести в інше місце. Додаткова зручність: репітер уміє “запам’ятовувати” мережі, до яких був приєднаний. При повторному підключенні до цих мереж переналаштування не потрібне.

Одне призначення, різні можливості

Існують два основні види репітерів — активний та пасивний. Активні більш популярні та цікаві за характеристиками, але пасивні теж застосовуються.

Активний

Активний підсилювач wi-fi сигналу працює саме так, як було описано вище — встановлюється в приміщенні, перетворюючись на додаткову точку доступу. Місцем розташування пристрою слід обирати зону, де сигнал найкращий.

Популярність пристрою сприяє появі нових моделей з додатковими зручними функціями.

Наприклад, в інтернет-магазині EServer можна знайти репітери зі світлодіодними індикаторами для визначення місця з найкращим сигналом. Деякі моделі оснащені гніздом для штекера. Завдяки цій ідеї розетка, до якої підключений підсилювач, не “вибуває з гри”. Вона, як і раніше, залишається доступною для інших приладів.

Пасивний

Пасивний підсилювач вайфаю встановлюється на сам роутер і служить для перенаправлення сигналу. Підключення здійснюється за допомогою кабелю. Такі моделі використовуються нечасто.

Головні якості

Найперше, що має значення в описі моделі репітера, — технічні характеристики:

 • Сумісність із різними видами роутерів (в EServer більшість продукції сумісна із роутерами будь-якого виду).
 • Кількість антен. Від неї залежить, у скількох напрямках можна буде переспрямувати сигнал.
 • Частота та максимальна швидкість.
 • Кількість частотних діапазонів, у яких може працювати пристрій.

Де купити репітер недорого?

Не варто викидати гроші на вітер, купуючи обладнання у випадкових продавців. Перевірений та надійний інтернет-магазин EServer поруч, навіть якщо ви зараз не в Києві. Ми знаємо все про кожен підсилювач wifi, який продаємо. Ми надамо кваліфіковану онлайн-консультацію, швидко оформимо замовлення й доставку.

Покупці EServer знають: мудра покупка завжди виходить дешевше. Тож чекаємо на ваші дзвінки!

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.