Клей для плитки: особливості вибору та застосування

Тема: Будівництво  |   Дата: 01.02.2024

Оздоблення підлог, стін, фасадів та інших поверхонь плиткою найбільш зручне. Це міцний, гігієнічний, естетичний та довговічний матеріал. Однак для його надійної фіксації потрібний спеціальний клей для плитки. Сьогодні будівництво будівель неможливе без використання плитки.

Основні характеристики

Існують різні види клею. Усі мають різні властивості. Вони залежить від складу. Він може бути на основі цементу, гіпсу, полімерів, суміші цих компонентів. Керамічна, кам'яна, скляна плитка усередині або зовні чудово фіксується цементним клеєм. Внутрішні плиткові роботи з гіпсовим клеєм робляться на гіпсокартонних та дерев'яних поверхнях. Еластичний, водостійкий, з високою адгезією полімерний клей відрізняється універсальністю. Підходить для будь-якої плитки та підстав. Витримує різкі температурні перепади та вібрації.

Одні види клею сохнуть дуже швидко - 15-30 хвилин, інші - від 2 до 3 годин. Також важливою характеристикою є витрати клею. Він залежить від розміру, форми, способу укладання. Також грає роль вид основи, товщина шару. Витрата клею - від 2 до 6 кг/м2. Зубчастий шпатель рівномірно розподіляє розчин та зменшує витрату.

Переваги клею

Легко наноситься. Можна швидко і точно вирівнювати за рівнем та швами. Забезпечується міцна фіксація. Рівномірне прилягання до основи. Немає ризику відшаровування, сколів, тріщин. Чи не деформується під впливом вологи. Витримує значні навантаження. Чи не залишає слідів на поверхні плитки, шви не забруднюються. Немає ризику розвитку цвілі та грибка.

Як краще застосовувати клей для плитки?

  1. Добре підготувати основу. Очистити від забруднень. Якщо потрібно, вирівняти. Обробити ґрунтовкою, антигрибковим засобом.
  2. Клей повинен відповідати типу плитки, основи, умовам експлуатації.
  3. Правильно підготувати розчин. Розвести водою. Змішувати насадкою-міксером. Розчин повинен бути однорідним, без грудок та бульбашок.
  4. Наносити шпателем рівномірно, без перепусток і перекриттів.
  5. Не допускати виходу розчину за краї та на лицьову сторону.
  6. Монтаж плитки робиться з легким натисканням та невеликим зсувом. Так забезпечується надійне зчеплення.

Чому краще купити плитковий клей у магазині м2?

Відповісти це питання зовсім нескладно. Адже інтернет-магазин М2 забезпечує високу якість обслуговування. Каталог налічує понад 9 тисяч товарних позицій та постійно поповнюється. Сайт інтернет-магазину розроблено з урахуванням нових трендів веб-дизайну. Має чудовий інтерфейс. Будь-який товар легко та швидко підібрати за допомогою фільтрів пошуку. Замовлення оформляється за лічені хвилини. Сплатити можна готівкою після доставки, за яку вноситься передплата. Якщо зручніше безготівковими, гроші переводяться на розрахунковий рахунок одержувача за IBAN.

Якщо виникли труднощі чи питання, менеджерам можна написати у Телеграмі, Вайбері, зворотному зв'язку на сайті або зателефонувати. Графік роботи: понеділок-п'ятниця - 8.00-18.00, субота - 9.00-14.00. Доставка замовлень робиться вантажним транспортом магазину за низькими тарифами. Є опція занесення матеріалів на будмайданчик.

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.