ЩЕДРИК БЕДРИК, ПРОДАЖ ДИТЯЧОГО ВЗУТТЯ ТА ДИТЯЧИХ ТОВАРІВ

ЩЕДРИК БЕДРИК, ДИТЯЧИЙ МАГАЗИН

Юридична адреса:79052, м. Львів, вул Широка, 87, ТЦ ”Вам”
Фактична адреса:79052м. Львів, вул. Широка, 87, ТЦ ”Вам”
Телефон основний:(097) 4787474
Електронна пошта:lana-lv@mail.ru
Сайт:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Дитячі товари:взуття,одяг для немовлят, піжами, шапки,іграшки,канцтовари, дитячі розвиваючі книги, аксесуари для дітей.  Ми пропонуємо сервіс безкоштовної діагностики дитячої стопи, для визначення її стану. За допомогою фотометру продавець визначить відбиток стопи та рівень вальгусного викривлення п’яти. Відповідно до результатів діагностики буде запропоновано здорове ортопедичне взуття з  індивідуально підібраною устілкою, яка відповідає потребам стопи Вашої дитини..

Рекламна інформація:

Компанія DR. KONG, керуючись університетськими дослідженнями та висновками лікарів-ортопедів, розробила Здорове ортопедичне взуття. Все взуття DR. KONG вироблено виключно з високоякісних та безпечних матеріалів, є сертифікованим на території України.

 Ми пропонуємо сервіс безкоштовної діагностики дитячої стопи, для визначення її стану. За допомогою фотометру продавець визначить відбиток стопи та рівень вальгусного викривлення п’яти. Відповідно до результатів діагностики буде запропоновано здорове ортопедичне взуття з  індивідуально підібраною устілкою, яка відповідає потребам стопи Вашої дитини.

Ключові слова:

купити дитяче взуття у львові, сучасне дитяче взуття, взуття для дітей, магазин дитячого взуття, ортопедичне дитяче взуття, спортивне дитяче взуття, святкове дитяче взуття нарядне львів, асортимент дитячого взуття, дитячі товари, одяг для дітей та підлітків, дитячі шапочки, шапки для діток, продаж дитячого взуття у львові, дитячі розвиваючі іграшки, шкільні та дитячі рюкзаки, дитячі розвиваючі книги, шкільні канцтовари, канцелярія для школи, канцтовари учнівські для учнів школярів, аксесуари для дітей, дитячий одяг, дитячі товари, книги для дітей, коляска для дитини, купити ходунки, ляльки для дівчаток, магазин іграшок, настільні ігри, одяг для новонароджених, шкільна форма

Маркетингова інформація

Торгова марка:Сміл, Міні, Олта, Школярик, Тигрес, Технок, Оріон,, Україна
Торгова марка:Dr-kong, Китай
Торгова марка:Trefl, Mattel, Castorland, Wader, Baby mix, Canpol, Kite, Barbaras, Польща, Німеччина

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:2858210344

Години роботи

Понеділок: від 10:00 до 21:00
Вівторок: від 10:00 до 21:00
Середа: від 10:00 до 21:00
Четвер: від 10:00 до 21:00
П'ятниця: від 10:00 до 21:00
Субота: від 10:00 до 21:00
Неділя: від 10:00 до 21:00

Службова інформація

Профіль редагував:Іваськевич Світлана Андріївна
Електронна пошта:lana-lv@mail.ru
Дата перевірки:02.07.2015